zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Sylva se spolčí s Romanem

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 23.09.2021
Sylva vrazí všem na statku opět nůž do zad. Jak? Podívejte se na to v exkluzivní ukázce z úterní epizody seriálu Slunečná, který můžete už teď sledovat v iPrima Videopůjčovně.

reklama

Roman začíná vyhrožovat všem na statku vystěhováním. Janek si vyčítá, že to byl on, kdo na statek přivedl Annu coby svoji sestru, na kterou Týna přepsala svoji polovinu statku. Týna se zase obává o to, jak dopadnou ostatní obyvatelé statku.

Zlá sestra ze statku Slunečná

Spoléhá nicméně na svoji sestru Sylvu, která je oficiálním vlastníkem druhé poloviny Slunečné. Je přesvědčena o tom, že Sylva statek zachová a proti Romanovým intrikám bude bojovat a bude bojovat i za všechny na statku. Jak se ale ukáže, ve své sestře se opět šeredně zmýlí. Roman totiž přichází na statek s výpovědními smlouvami, které nepodepsal nikdy jiný, než…

Jak bude Týna na nastalou situaci reagovat? Opravdu je Sylva tak zlý člověk a nezměnila se? A jak se na tuto Sylvinu proměnu bude dívat Vilda?

To se dozvíte v úterý ve 20:15 na Primě v dalším pokračování seriálu Slunečná.

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , Slunečná předpremiéra , týna a janek , slunečná online

reklama

Přečtěte si také

reklama