zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivní video ze seriálu Slunečná: Je Sylva opravdu taková zrůda?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 28.09.2021
Ve Slunečné je nad slunce jasné, co bylo evidentní od začátku – kdo je hodná sestra a kdo sestra zlá. Nebo je to všechno trochu jinak? Týně „bouchnou“ pořádně saze a před Sylvou si přestane brát servítky. Podívejte se na to v exkluzivní ukázce z další epizody seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat ve čtvrtek ve 20:15!

reklama

Vilda sice už dobře ví, jaké plány má Sylva, na statku je ale jediný. Všichni ostatní jsou přesvědčeni o tom, že Sylva je prostě mrcha a její proklamované prozření a zlepšení byly jen plané řeči.

Zlá a hodná sestra ze statku Slunečná

Nejvíc je z chování své sestry zklamaná Týna. I když ji Vilda přesvědčuje o tom, že není vše, jak se zdá, Týna je předsvědčená, že se ve své sestře opravdu zmýlila. Jejímu pocitu nahraje i několik událostí, kdy se se Sylvou pokusí záležitosti probrat, ale Sylva ji odmítne. Výbuch Týnina hněvu na sebe nenechá dlouho čekat…

Podaří se Sylvě a Vildovi nakonec Týnu přesvědčit o tom, jak se věci skutečně mají? Nebo je mezi sestrami nadobro konec?

To se dozvíte ve 128. epizodě seriálu Slunečná, který můžete už teď sledovat v iPrima Videopůjčovně nebo ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , slunečná online , Slunečná předpremiéra

reklama

Přečtěte si také

reklama