Seriály a filmy

28. září 2021 20:20

Exkluzivní video ze seriálu Slunečná: Je Sylva opravdu taková zrůda?

Slunečná (128) - Sylva je zlodějka

Ve Slunečné je nad slunce jasné, co bylo evidentní od začátku – kdo je hodná sestra a kdo sestra zlá. Nebo je to všechno trochu jinak? Týně „bouchnou“ pořádně saze a před Sylvou si přestane brát servítky. Podívejte se na to v exkluzivní ukázce z další epizody seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat ve čtvrtek ve 20:15!

Vilda sice už dobře ví, jaké plány má Sylva, na statku je ale jediný. Všichni ostatní jsou přesvědčeni o tom, že Sylva je prostě mrcha a její proklamované prozření a zlepšení byly jen plané řeči.

Zlá a hodná sestra ze statku Slunečná

Nejvíc je z chování své sestry zklamaná Týna. I když ji Vilda přesvědčuje o tom, že není vše, jak se zdá, Týna je předsvědčená, že se ve své sestře opravdu zmýlila. Jejímu pocitu nahraje i několik událostí, kdy se se Sylvou pokusí záležitosti probrat, ale Sylva ji odmítne. Výbuch Týnina hněvu na sebe nenechá dlouho čekat…

Podaří se Sylvě a Vildovi nakonec Týnu přesvědčit o tom, jak se věci skutečně mají? Nebo je mezi sestrami nadobro konec?

To se dozvíte ve 128. epizodě seriálu Slunečná, který můžete už teď sledovat v iPrima Videopůjčovně nebo ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.