Celebrity

20. listopadu 2021 05:40

Hajzlíka Romana ze Slunečné zahrál Filip Tomsa skvěle. Jak to dělá, že ho fanoušci stále milují?

Slunečná (134) - Sylva v ohrožení

Herec Filip Tomsa, který ve Slunečné propůjčil svou tvář záporákovi Romanu Maxovi, se už se seriálem rozloučil. Jeho postava Pupíka došla ke konci a scénáristé si pro něj připravili velkolepý odchod. Toho zalitovali zejména jeho fanoušci, pro které zůstává i přes svou negativní roli oblíbencem.

Průšvihů, podrazů a zákeřností má na svém kontě za dobu natáčení už dost, přesto v očích diváků seriálu Slunečná zůstává Filip Tomsa hodným klukem.

Pupík skončil na Slunečné neslavně

„V okamžiku, kdy mě někdo na ulici zastaví s tím, že si chce povídat o Slunečné, tak většinou slyším jen to, že hraju pěknou svini, ale že ji hraju krásně a moc je to baví. Žádné negativní reakce mě nepotkaly,“ přiznává herec, který se ve Slunečné objevil naposledy ve 136. epizodě. Připomeňte si ji v archivu iPrima!

„Věděl jsem, že moje postava Romana alias Pupíka musí skončit. Předpokládal jsem, že toho tvůrci využijí dosyta, protože ta postava nebyla zrovna pozitivní. To, v jaké formě to přišlo, mě moc těšilo. Měl jsem pocit, že ten poslední cyklus, co jsem točil, byl nejlepší. Mám rád, když je ta postava zajímavě pokroucená,“ přiznává Tomsa, kterému scénáristé dopřáli ke konci pořádnou dávku hereckého adrenalinu.

Jak se hrál Tomsovi schizofrenik?

Posledních pár natáčecích dní tak trávil v několika tělech najedou, protože musel zahrát, že se jeho postavě na plné obrátky rozběhla schizofrenie. „Trošku složitější bylo lítat z jedné nálady do druhé během chvilky. Jinak natáčení jednotlivých obrazů, kde jsem byl jednou takový a v druhém jiný, mi nedělalo problém. Vzpomínám si, že nejlépe se mi točilo, když jsem byl v hospodě, kde za mnou byla maminka a já tam jako Roman viděl samé Albánce, tak tam si myslím, že jsem řadu lidí pobavil. Druhá scéna byla, když přijdu do pokoje, kde vidím opět Albánce, kteří tam nejsou, a já se s nimi peru. To jsme si taky užili. Myslím, že se pobavili i ostatní a mysleli si, že jsem se zbláznil. Tyhle scény mi asi nejvíc zůstaly v hlavě,“ směje se herec, který je moc rád, že se na seriálu potkal s moc příjemnou partou kolegů i členů štábu.

Mrkněte se na seriál Slunečná on-line hezky od začátku a připomeňte si, jak se vyvíjela postava Pupíka v průběhu času a jak se z hodného kluka stal pěkný šejdíř!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.