Celebrity

22. prosince 2021 03:37

Herci ze Slunečné plnili tajná dětská přání!

Snažili se přinést radost těm, kteří nemají takové štěstí. Herci ze seriálu Slunečná se rozhodli splnit některá dětská přání a v rámci projektu Vánoční beránek darovali radost těm, kteří ji nejvíce potřebují.

Slunečné hry, hračky a spoustu dalších překvapení si herci přichystali pro děti, které díky akci Vánoční beránek dostanou svůj vysněný dárek.

„Moc děkujeme hercům, kteří do Budějovic dovezli dárky a ukázali, že jim dětské osudy nejsou lhostejné. Děkujeme i firmám Wormelen group, a. s., ALBI Česká republika a. s. a MASPEX Czech s.r.o., které nám pomohly připravit překvapení a poskytly dárky, které jistě udělají radost všem dětem, až je najdou pod vánočním stromečkem,“ prozradil Josef Ducký, mluvčí seriálu Slunečná.

Jak to mají herci ze seriálu Slunečná s dárky?

A jak jsou na tom sami herci se svým vysněným a překvapujícím dárkem? Cestou za dětmi trochu zavzpomínali.

Dana Batulková (Lída Vacková):

"Pamatuju si z dětství, že jsem dostala chodící pannu. Mám ji dodnes na půdě schovanou, to byl pro mne opravdu překvapivý dárek."

Lukáš Langmajer (Vilda Fiala):

"Myslím, že jsem dostal netradiční dárky především od svých vlastních dětí. Že mě třeba nakreslily, jak mě vidí ony. A to je dost netradiční."

Ondřej Pavelka (Franta Vacek):

"Znáte to. Jak byl „měkkejš“, tak to signalizovalo ponožky, trenky, rukavice. A jakmile se objevil tvrdej dárek, tak to bylo autíčko, hodinky a později knihy."

Karel Zima (Pavel Slanina):

"Máme mezi kamarády takovou toaletní soupravičku, kde je šampon, mýdlo a všechno to má, i co se tvaru týče, takový erotický nádech. Každý rok to dáme v okruhu kamarádů někomu jinému a pošleme to dál."


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.