Seriály a filmy

15. listopadu 2021 20:20

Hledá se nová baba pro Martina Pechláta. Která uloví svéráze ze seriálu Hvězdy nad hlavou?

Hospodský Standa Tuček z poběžovického lokálu je svérázný samorost, co je už léta sám. Protože s ním ale podle štamgastů už pomalu přestává být k vydržení, rozhodnou se mu sehnat ženu. Nebude to ale jednoduché. Podaří se některé z dam Tučkovi učarovat? Na jednu z nich se podívejte v exkluzivní ukázce z 13. epizody seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou sledujte právě teď v iPrima Videopůjčovně nebo v pondělí večer na Primě.

Bez Standy Tučka by rozhodně Poběžovice nebyly tím pohodovým místem, jak je známe. Jakkoliv je podivínský hospodský abstinent, o všechny místní se stará až s rodičovskou péčí. Protože je ale velký nervák, občas s ním není k vydržení.

Dvě ženy v seriálu Hvězdy nad hlavou

Místní se shodnou na jednom – Standa potřebuje ženskou, která by ho držela trochu na uzdě a vrátila ho do normálního života. A rozhodnou se proto konat.

Všichni štamgasti z hospody společně sepíší dopis do seznamky, kde Standu vykreslí jako někoho, komu žádná žena neodolá. Výsledky inzerátu v seznamce na sebe nenechají dlouho čekat – do Poběžovic si to namíří hned dvě dámy, které jsou odhodlané získat Standovo srdce.

Jak se na ně bude tvářit hospodský? Na to se mrkněte ve 13. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou sledujte právě teď v iPrima Videopůjčovně nebo v pondělí večer na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.