Celebrity

30. listopadu 2021 11:26

Václav Noid Bárta bude potřetí otcem. Holčičky umí jako nikdo. Jak to dělá?

7 pádů Honzy Dědka (31) - Václav Noid Bárta trojnásobným otcem

Zpěvák, herec, hudebník a režisér Václav Noid Bárta bude trojnásobným otcem. Na cestě je další holčička! Jak se na příchod třetí dcery připravuje a proč o sobě donedávna uvažoval jako o potetovaném buřtu?

V 7 pádech Honzy Dědka oblíbený showman prozradil, co ho vedlo k rozhodnutí pořídit si další dítě a jak se bude jmenovat.

Dcery Noida Bárty: Terezka, Elinka a Anna

„Mám Terezku z předchozího manželství a ta každý týden odjíždí. A naše dvouletá Elinka je špatná z toho, že jí sestřička odjíždí, a pláče. Tak jsme si řekli, že uděláme ještě jedno děťátko – a hned se nám to podařilo. Bude to zase holčička. Narodí se v dubnu. Máme už i jméno. Jméno pro Elišku vybrala Terezka, chtěla Elsu. Tak teď to bude Anna. Budeme mít doma disneyovku,“ směje se zpěvák, který zapracoval nejen na dítěti, ale i na vlastní figuře.

„Změnil jsem totálně celý svůj život. Přestal jsem pít, kouřit a začal zdravě jíst,“ popisuje Noid, který se rozhodl zredukovat váhu i proto, aby ho unesla rekvizita v muzikálu Jesus Christ Superstar.

„Tehdy jsem měl 92 kilo, zhubnul jsem kvůli tomu, říkal jsem si, že když je ten Ježíš už potetovanej, ať je hubenej, ať na tom kříži nevisí potetovanej buřt. Navíc ten kříž má taky nějakou nosnost. Říkal jsem si, že to takhle nejde, vzal jsem to se vším všudy,“ vypráví v 7 pádech Honzy Dědka.

Celý rozhovor sledujte v úterý ve 21:35 na Primě v talkshow 7 pádů Honzy Dědka!

Dalšími hosty v pořadu Honzy Dědka bude herečka Chantal Poullain, která zavzpomíná nejen na bouřlivé období s Bolkem Polívkou, rektorka Mendelovy univerzity v Brně a možná kandidátka na prezidentku Danuše Nerudová a manželé Zuzana a Tomáš Paulovi, kteří se kvalifikovali na ZOH v Pekingu ve sportovním curlingu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 6. 2024

Jak uchováváte rodinnou historii, Berane? Uchováváte památky v krabici, vystavujete je nebo si vytváříte výstřižky? Pravděpodobně si uvědomujete hodnotu rodinné historie, ale možná ji neuchováváte tak dobře, jak byste měli. Podnikněte kroky k zaznamenání a uchování cenných předmětů a vzpomínek po rodičích, prarodičích, sourozencích a dalších. Nezapomínejte také na svou vlastní historii. Jednou budete rádi, že jste to udělali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.