zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Václav Noid Bárta bude potřetí otcem. Holčičky umí jako nikdo. Jak to dělá?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 30.11.2021
Zpěvák, herec, hudebník a režisér Václav Noid Bárta bude trojnásobným otcem. Na cestě je další holčička! Jak se na příchod třetí dcery připravuje a proč o sobě donedávna uvažoval jako o potetovaném buřtu?

reklama

V 7 pádech Honzy Dědka oblíbený showman prozradil, co ho vedlo k rozhodnutí pořídit si další dítě a jak se bude jmenovat.

Dcery Noida Bárty: Terezka, Elinka a Anna

„Mám Terezku z předchozího manželství a ta každý týden odjíždí. A naše dvouletá Elinka je špatná z toho, že jí sestřička odjíždí, a pláče. Tak jsme si řekli, že uděláme ještě jedno děťátko – a hned se nám to podařilo. Bude to zase holčička. Narodí se v dubnu. Máme už i jméno. Jméno pro Elišku vybrala Terezka, chtěla Elsu. Tak teď to bude Anna. Budeme mít doma disneyovku,“ směje se zpěvák, který zapracoval nejen na dítěti, ale i na vlastní figuře.

Václav Noid Bárta
Autor: FTV Prima/ 7 pádů Honzy Dědka Václav Noid Bárta

„Změnil jsem totálně celý svůj život. Přestal jsem pít, kouřit a začal zdravě jíst,“ popisuje Noid, který se rozhodl zredukovat váhu i proto, aby ho unesla rekvizita v muzikálu Jesus Christ Superstar.

„Tehdy jsem měl 92 kilo, zhubnul jsem kvůli tomu, říkal jsem si, že když je ten Ježíš už potetovanej, ať je hubenej, ať na tom kříži nevisí potetovanej buřt. Navíc ten kříž má taky nějakou nosnost. Říkal jsem si, že to takhle nejde, vzal jsem to se vším všudy,“ vypráví v 7 pádech Honzy Dědka.

Celý rozhovor sledujte v úterý ve 21:35 na Primě v talkshow 7 pádů Honzy Dědka!

Dalšími hosty v pořadu Honzy Dědka bude herečka Chantal Poullain, která zavzpomíná nejen na bouřlivé období s Bolkem Polívkou, rektorka Mendelovy univerzity v Brně a možná kandidátka na prezidentku Danuše Nerudová a manželé Zuzana a Tomáš Paulovi, kteří se kvalifikovali na ZOH v Pekingu ve sportovním curlingu.

Eva a Vašek

Úsměv Mony Lisy: Burešová a Noid Bárta natočili nový song na jeden záběr. Podívejte se!

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , FTV Prima , 7 pádů Honzy Dědka online , talkshow , Václav Noid Bárta

reklama

Přečtěte si také

reklama