Seriály a filmy

6. září 2021 05:25

Jak zkrotit záletníka? Táňa ze seriálu Hvězdy nad hlavou v tom má jasno

Hvězdy nad hlavou (2) - Nepříjemný vedlejší efekt

Jirka Bouček (Roman Vojtek) je svůdník, kterému málokterá žena odolá. Naposled mu neodolala ani jeho bývalá manželka Lucie (Tereza Kostková). Zdá se nicméně, že se blýská na Jirkovy horší časy. Proč? Podívejte se na to v ukázkách z další epizody seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě.

Kdo má o všem v Poběžovicích přehled? Samozřejmě, že Plukovník. Neunikla mu ani společná noc Lucie (Tereza Kostková) a Jirky (Roman Vojtek) na seníku. S pocitem, že pro ves dělá to nejlepší, novinku ještě za tepla všude rozhlásí. A tím zadělá na řádné potíže. Informace totiž neunikne ani Jirkově mamince, která ihned svolává rodinný oběd v domnění, že se k sobě Lucie s Jirkou vracejí…

Jirku bude navíc po povedeném rodinném obědu čekat ještě další nepříjemné překvapení. Když už se skoro rozhodne, kterou z žen svého srdce si vybrat, dostane košem! Mladá Táňa má totiž jasný plán, jak nenapravitelného záletníka zkrotit.

Jaká je její taktika?

Ačkoliv by měly Poběžovice žít oslavami obnovení obce po požáru za třicetileté války, žijí spíš vesnickými klepy. Jen starosta Karel si dělá hlavu se stavbou tradiční vatry. Místní drbna Šímová mu totiž neustále připomíná nutnost mít u podobných oslav k dispozici hasiče a požární vozidlo.To starosta samozřejmě nemá, respektive má, ale nefunkční. Postarají se o jeho zprovoznění místní, nebo do hry vstoupí někdo další? A podaří se vůbec slavnostní akci uskutečnit?

Podívejte se na ukázku z další epizody seriálu Hvězdy nad hlavou:

Hvězdy nad hlavou sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě nebo na on-line dřív než v televizi v iPrima Videopůjčovně.