Seriály a filmy

21. září 2021 05:55

Janek si k sobě Týnu v seriálu Slunečná doslova připoutá. Tohle je láska!

Slunečná (125) - Týna Janka už nechce vidět

Týna se sice o Jankův život bála, když ale nyní ví, že Janek přežil, nejraději by ho ze svého života a života svého dítěte vymazala. Kvůli bezpečnosti a také proto, že pro své dítě chce normální život. Jenže Janek se odmítá jen tak snadno vzdát. Co bude dál? Podívejte se na to v exkluzivních ukázkách z další epizody seriálu Slunečná.

Po střelbě na Slunečné se začínají sčítat škody. Nikdo nakonec nezemřel. Ale Týna se k Jankovi vrátit nechce. Tvrdí, že jí ublížil natolik, že mu nemůže odpustit. Týna je navíc přesvědčená, že s sebou Janek táhne zlo, které ona do svého života nechce.

S podobným odmítnutím se ale Janek odmítá smířit. Sáhne proto po vyloženě zoufalém řešení. Týnu si k sobě doslova připoutá. Také na statku jsou všichni přesvědčeni o tom, že k sobě Janek s Týnou patří. Týna ale Janka stále odmítá, nechce, aby jí opět ublížil a aby bylo v nebezpečí jejich budoucí miminko. Janek ale neustoupí!

Sledujte video ze 125. epizody seriálu Slunečná:

Julie s Martinem plánují, že si užijí skvělý společný den. Jenže Martin je natolik pracovně vytížený, že žádná romantika nebude. Navíc přijde zajímavá pracovní nabídka stát se šéfem krajské veterinární správy. Martinovi se nápad zprvu moc nepozdává, ale možná právě tato úřední pozice může být konečně únikem z pracovního zápřahu?

Jana má už všeho dost

Jana Kratinová má až po krk své rodiny, kde jí nikdo nepomůže. I místní drbny si ale začínají všímat, že Janu prohánějí nejen děti, Leoš a její matka, ale také Lída. Normálně submisivní Jana učiní nečekaný krok – už se sebou nenechá vyorávat!

John se rozhodne Anně dát větší podpisové právo v Solange, aby mohla uzavírat větší kontrakty. Jak se v budoucnosti ukáže, nebude to zrovna nejlepší nápad. Navíc za Johnem konečně přijíždí Denisa s malou Haničkou. Shledání to ale zdaleka není tak radostné, jak si sám představoval. Denisa přichází se špatnou zprávou. Jakou?

Podívejte se na to ve 125. epizodě seriálu Slunečná v úterý ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek