zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Je lepší řidič Jakub Prachař, nebo Jan Komínek? Mrkněte se na video!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 29.09.2021
Při vyšetřování vraždy v seriálu Dvojka na zabití to Jakuba Prachaře coby detektiva Martina Rykla zaválo až na motokárovou dráhu. A nebyl by to otravný a svéhlavý policajt Rykl, kdyby podezřelého nezastavil, a to jakýmkoli způsobem. Třeba i na motokáře, ve které se následně proháněl noční Prahou. Připomeňte si napínavou honičku v kulisách noční Prahy ve 4. epizodě Dvojky na zabití, na kterou se můžete mrknout zcela zdarma on-line v archivu iPrima!

reklama

Ve 4. pokračování Dvojky na zabití si zahrál i Jan Komínek, který opět dostal roli jednoho z křiváků. Zaznamenat jste ho mohli třeba v komediálním seriálu FTV Prima Krejzovi, kde si zase zahrál „vejlupka“, co si kvůli držení marihuany musí odsedět domácí vězení.

Ani ve Dvojce na zabití to nebylo jinak, na druhou stranu si ale díky tomu mohl před kamerou sednout za motokáru a ujíždět v ní noční Prahou. „Jsem řidič a pro mě je motokára taková legrace, ale jezdil jsem v ní moc rád. Je to zábava, nic náročného na řízení. Doma mám starého veterána, není tam posilovač, tak to je s tou motokárou nastejno,“ vzpomíná na natáčení Jan Komínek.

Byl lepší Komínek, nebo Prachař?

Ten v seriálu jako sígr a známá firma Dvořáček začne utíkat v okamžiku, kdy se na něj policisté jen podívají. První, co má po ruce, je právě motokára, a tak nasedne a bez ostychu vyrazí z motokárového okruhu do víru velkoměsta. „Honičku s Kubou jsme točili na Strahově a musím přiznat, že když jsme nasedli, spělo to samozřejmě k soutěžení,“ přiznává herec.

„Po natočení scén jsme si zazávodili a shodou okolností jsem vyhrál. Byl jsem první, ale Jakub je taky o pár kil těžší než já, tak mi to jelo asi lépe,“ vzpomíná na natáčení Jan Komínek, který by si jednou chtěl zahrát i policistu, nejen stále být na druhé straně zákona.

4. epizodu seriálu Dvojka na zabití sledujte zcela zdarma on-line v archivu iPrima!

reklama

Související témata: Dvojka na zabití , FTV Prima , seriál dvojka na zabití , dvojka na zabití online , Jakub Prachař

reklama

Přečtěte si také

reklama