Celebrity

21. listopadu 2021 05:20

Je to gentleman, říká o kolegovi ze seriálu Hvězdy nad hlavou Khek Kubařová

Hvězdy nad hlavou (12): Chemie zasraná

Veronika Khek Kubařová má na mysli samozřejmě svého seriálového partnera Lukáše Příkazkého, který její postavě Pavlíně v podstatě zachrání život při výbuchu stodoly. Ani sama herečka se ale v bezpečí při natáčení zrovna necítila a byla ráda, když bylo konečně dotočeno. „Nenapadlo mě požádat o dublérku,“ tvrdí herečka, z jejíhož prohlášení to trochu působí, jako by svého rozhodnutí na place posléze zalitovala.

V seriálu Hvězdy nad hlavou hraje Veronika Khek Kubařová tak trochu praštěnou učitelku Pavlínu Nejezchlebovou, která najde zalíbení v Michalu Zemánkovi v podání Lukáše Příkazkého. A kvůli němu se dostala do situace, v níž jí příliš komfortně nebylo.

Hvězdy nad hlavou a oheň ve stodole

Ve stodole, kde se konají přípravy na kolaudaci, Pavlína omylem převrhne baňky s chemikáliemi, což způsobí, že připravené petardy na ohňostroj začnou vybuchovat. Veronika Khek Kubařová tak byla přímo uprostřed dění. „Přiznám se, že když jsem si tuto scénu četla, nedošlo mi, že bude až tak akční. V seriálu to většinou bývá tak, že je to natočené spíš na efekt. Ale na místě mi došlo, že tady to tak není, čekaly mě pyrotechnické efekty a říkala jsem si, že to bude asi náročnější natáčení,“ přiznává herečka.

„Nenapadlo mě požádat o dublérku, ale je pravda, že jsem si hledala to místo, kde jsem se cítila bezpečně v tom vybuchujícím hluku. Chtěla jsem být v dostatečné vzdálenosti a předem jsem si vše nechala ukázat. Musela jsem přitom i hrát a bezpečí bylo důležité, aby se to povedlo. Nechtěla jsem být vyděšená, ale mít to pod kontrolou.“

Kolega je gentleman. Co na to manžel?

Jakmile se stodola zaplní dýmem a vybuchujícími petardami, dovnitř vběhne Lukáš Příkazký a svou učitelku zachrání. „Lukáš mě pronáší tou doutnající a bouchající laboratoří v náruči. Předtím jsem ale byla zavřená vedle v místnosti a poslouchala jsem, co se tam děje. Nic jsem neviděla a trnula, co je za dveřmi. Celé jsem to viděla, až když tu napůl omdlelou Pavlínu nesl,“ popisuje náročnou scénu Veronika, která byla moc ráda, že Lukáš byl takový gentleman.

„Lukáš se mě ptal, zda jsem v pořádku, jestli mě dobře drží a nese. Jinak to byl takový zmatek a shon, že jsme to chtěli mít rychle za sebou,“ přiznává herečka, která má na seriál moc krásné reakce ze svého okolí. „Můj manžel se na Hvězdy dívá a nenechá si ujít ani jeden díl. Ohlasy na to mám až překvapivě hezké. Nedávno mi i maskérky na natáčení říkaly, že na seriál koukají i se svými muži a moc je to baví. Myslím, že se podařilo natočit kvalitní věc.“

Dramatická scéna se odehrála ve 12. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou si můžete připomenout zdarma on-line v archivu iPrima!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.