Seriály pro ženy

8. února 2022 05:50

John opět ve víru žen. Novou lásku mu v seriálu Slunečná sežene vnuk!

Malý Filípek je pěkný vykuk. Ve spolupráci s Hanou a Annou se rozhodnou Johna proti jeho vůli vytáhnout z letargie. Jak se jim to podaří? Ve spojení s krásnou neznámou a golfem to budou mít snadné. Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.

Janek na Slunečné chytí zloděje! Nebude se ale jednat o obyčejného lupiče, mladý muž ze sklepa kradl jídlo. Na statek pak za Týnou přijde partnerka zloděje omluvit se za jeho chování a orodovat za stažení obvinění.

Dobrosrdečná Týna jim samozřejmě odpustí a ještě pozve oba hladovějící na oběd. Dokonce jim nabídne, že mohou na statku zůstat a za bydlení a stravu tam pracovat. Vzápětí se ovšem přesvědčí na vlastní kůži o platnosti pořekadla „pro dobrotu na žebrotu“. Dva vykukové se totiž nezdráhají a opět budou krást. Dojde Týně trpělivost, nebo se jako vždy zachová naprosto iracionálně?

Sledujte exkluzivní video ze seriálu Slunečná:

Práce na novém golfovém hřišti Johna a jeho obchodního partnera Oldřicha pokračují. Hana s Annou mají pocit, že by Johnovi aktivity spojené s golfem psychicky prospěly. Poslední dobou je totiž jako tělo bez duše. Jenže John veškerá vytržení z letargie naprosto odmítá.

Hana se dokonce obrátí na karty, aby jí pomohly Johnovi zlepšit náladu. Karty samozřejmě nezklamou. Poradí jí totiž, aby do celé akce zapojila malého Filípka. A ten se bude činit! Jak?

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě nebo online v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek