Seriály a filmy

23. listopadu 2021 20:20

John prohlédne Dianin plán. Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná

Slunečná (144)- Sebestřednej arogantní pitomec

Diana moc dobře ví, jak na muže, její taktika je léty a zkušenostmi prověřená. Zdá se ale, že u Johna narazila. Opravdu vlivný podnikatel její záměr prohlédne. Podívejte se na to v exkluzivní ukázce ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná.

Mezi Dianou a Johnem dojde k první rozepři. John totiž pojme podezření, že ho Diana vodí za nos. Diana si od Johna půjčí takticky peníze, aby mu je mohla teatrálně druhý den vrátit, a dokázat tak, jak je finančně nezávislá a jak jí vůbec nejde o peníze. To se jí sice podaří, nicméně druhá část plánu již tak slavně nedopadne.

Dianin hořký konec ve Slunečné

Johnovi odvypráví smutný příběh o svém zesnulém manželovi, který podlehl rakovině. A to už je na Johna moc. Není přece možné, aby toho měli tolik společného. Johnova manželka, matka Janka, také zemřela a ze stejných příčin. Johnovi najednou dochází, že si ho Diana snaží omotat kolem prstu. Tak to tedy ne, John Dianu pěkně vypoklonkuje!

Pak to ale Johnovi nedá a Dianu si proklepne… Co zjistí?

To sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě ve 144. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete mrknout i dřív než v televizi. Sledujte ji on-line v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.