zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

John prohlédne Dianin plán. Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 23.11.2021
Diana moc dobře ví, jak na muže, její taktika je léty a zkušenostmi prověřená. Zdá se ale, že u Johna narazila. Opravdu vlivný podnikatel její záměr prohlédne. Podívejte se na to v exkluzivní ukázce ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná.

reklama

Mezi Dianou a Johnem dojde k první rozepři. John totiž pojme podezření, že ho Diana vodí za nos. Diana si od Johna půjčí takticky peníze, aby mu je mohla teatrálně druhý den vrátit, a dokázat tak, jak je finančně nezávislá a jak jí vůbec nejde o peníze. To se jí sice podaří, nicméně druhá část plánu již tak slavně nedopadne.

Dianin hořký konec ve Slunečné

Johnovi odvypráví smutný příběh o svém zesnulém manželovi, který podlehl rakovině. A to už je na Johna moc. Není přece možné, aby toho měli tolik společného. Johnova manželka, matka Janka, také zemřela a ze stejných příčin. Johnovi najednou dochází, že si ho Diana snaží omotat kolem prstu. Tak to tedy ne, John Dianu pěkně vypoklonkuje!

Diana se snaží vymyslet nový plán na Johna.
Autor: FTV Prima/ Slunečná Diana se snaží vymyslet nový plán na Johna.

Pak to ale Johnovi nedá a Dianu si proklepne… Co zjistí?

To sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě ve 144. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete mrknout i dřív než v televizi. Sledujte ji on-line v iPrima Videopůjčovně!

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , slunečná online

reklama

Přečtěte si také

reklama