Celebrity

23. prosince 2021 05:22

Kateřina M. Fialová ronila při natáčení Hvězd nad hlavou slzy. Proč?

Hvězdy nad hlavou - Kateřina M. Fialová prozradí, jak těžké je brečet před kamerou

Samozřejmě, že herečka, která v seriálu Hvězdy nad hlavou ztvárnila krásnou Táňu, ronila slzy pro svoji roli. Je pro herce složité rozbrečet se na režisérův povel? Jaké fígle na brek má Kateřina Marie Fialová? Na to jsme se jí vyptali v dalším videu ze série Prima Pauza.

Také vám občas vrtá hlavou, jak to herci dělají, když musí v rámci své role ztvárnit smutek či dojetí a tento projev doprovodit krokodýlími slzami?

Podobný herecký výkon čekal i na Kateřinu Marii Fialovou, která se jako mladá Táňa v seriálu Hvězdy nad hlavou trápila neochotou Jirky (Roman Vojtek) pojmout ji za ženu. Jestli si myslíte, že při dojemných scénách došlo na umělé slzy, mýlíte si. Maskéři po nich sice sáhli, nicméně těch pár scén si Kateřina M. Fialová opravdu vybrečela!

„Já úplně nemám problémy s brekem. Když si navíc přečtete scénář a je vám líto té dané osoby... tak se rozbrečím na první dobrou,“ popisuje herečka s tím, že náročnější je následné opakování scény. „Potom, když už scénu opakujete potřetí, po čtvrté, musíte mít k tomu opravdu klid. Na place se ale často řeší věci jako světla, kamer, úhly záběru, a poté je složitější navazovat,“ dodává.

Jak to bylo s umělými slzami?

„Ano, pak už mi maskéři dodávali slzy, aby to bylo věrohodnější. Ale všechno je to moje, moje slzy,“ usmívá se herečka s vysvětlením, že ona scéna, kde Táňa pláče, byla jedna z posledních natáčecích, takže nálada byla posmutnělá a zas až tolik umělých slz potřeba nebylo.

Připomeňte si vypjaotu závěrečnou epizodu seriálu Hvězdy nad hlavou v archivu iPrima:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.