Seriály a filmy

7. října 2021 05:59

Kdo je chlap Týnina života? Tipujte a sledujte ukázky ze Slunečné

Slunečná (130): Jsi chlap mýho života

Od momentu, kdy Týna ví, že s jejím těhotenstvím je vše v pořádku, si konečně užívá Jankovy přítomnosti a lásky. Podívejte se už teď na jejich zamilované video z další epizody Slunečné.

Bóna se zabydlela u Kratinových doma. Lída si stále stojí za svým, že matku doma nechce, jenže Leoše už přítomnost Boženy začíná štvát. Jana Kratinová je přesvědčená, že se Lída s matkou usmíří. Moc to ale nevypadá, šrámy jejich vztahy jsou evidentně hodně hluboké.

Jana Kratinová se dokonce sejde s Lídinou sestrou, aby jí poradila, jak Lídu s matkou sblížit. Napne proto veškerá své úsilí a poprosí o pomoc i své kamarádky. Jenže Bóna s Lídou si tvrdě stojí na svých pozicích. A dojde i na jednu velkou hádku!

Sledujte ukázku ze seriálu Slunečná:

Na statku se blýská na dobré časy, Roman začíná stále víc a víc věřit Sylvě. Už už na ni chce přepsat plnou moc ohledně statku, protože na něj Sylva stále tlačí se stavebními úpravami a dalšími povinnostmi. Jenže Sylvině štěstí brání Anna, která Sylvě nevěří ani trochu a plnou moc jí odmítá dát. Jenže Roman má i na Annu, které začne vyhrožovat, své páky. Jenže i Anna má své páky a zdá se, že je v podobných věcech ještě o dost zběhlejší než Roman!

I když už si Hana přiznala, že Anna není tak dobrý člověk, jak si původně myslela, snaží se stále svoji dceru chránit a zachránit ji. Navíc je i Haně jasné, že Annina spolupráce s Romanem není zrovna nejlepší nápad. Anna jí ale nevěří…

Mrkněte se na upoutávku další epizody:

Julii se vymstí její snaha zachovat Martinovu veterinární praxi. Jak se totiž zdá, Martin je na krajské veterinární správě maximálně spokojený a nová práce ho naplňuje. Jenže Julča stále nemůže sehnat náhradu za mladého Rokytu, který se coby veterinář hned po škole zrovna neosvědčil.

Julii se vůbec neblýská na dobré časy – Martinovi je totiž nabídnuto povýšení! Manželství Kabátových začíná mít zřejmé trhliny v důvěře – Julča se Martinovi bojí přiznat pravdu o jeho praxi, Martin zase nechce uznat, že ho úředničina vůbec nebaví. Na Julii málem navíc celý její plán praskne.

Na další díl seriálu Slunečná se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek