Seriály a filmy

9. listopadu 2021 05:59

Lída Vacková padá na úplné dno. Málem ve Slunečné položí rodinný lihovar!

Slunečná (139) - Lídy pád

Od momentu, kdy dostala Lída Vacková vyhazov z práce, přemýšlí, kam se vrtnout a co se sebou. S velkým sebevědomím se chopí rodinného lihovaru, se zlou se ale potáže... Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.

Lída je po vyhazovu z práce na úřadě nevyužitá a začíná se cítit nespokojená. Když jí František nabídl, že by mohla pomáhat u nich v lihovaru, nezaváhala ani na chvilku. Už se sama viděla jako ředitelka rodinné firmy. Jenže její představy se příliš s realitou neslučují. Když se jí podaří málem zničit tradiční dodavatelský řetězec, Štěpán už to nevydrží a své matce řekně otevřeně, jak se to s jejímu „podnikatelskými úspěchy“ má. Pro Lídu bude tohle velká prohra!

Vilda s Jankem dále hrají na oko před Sylvou hru na velkého šéfa a řidiče. Vildovi se vůbec nelíbí vodit Sylvu za nos, Sylvě ale zase dost výrazně vadí Vildův profesní úpadek. Zatím nikdo neví, jestli jsou její motivace finanční nebo jestli jí jde opravdu tolik o Vildovou blaho. Každopádně se Sylvě zdá, že je Vildy na řidiče škoda a rozhodne se s tím něco sama udělat. Aktivně! Mezi dvěma zamilovanými se schyluje k hádce, která určitě nebude poslední.

John Linhart se stále snaží dostát své pověsti nestárnoucího frajera. Tělesné zdraví ho sice dohání, to mu ovšem nebrání prohánět všechny sukně. Bohužel to s tím trochu přežene. Místo toho, aby trávil čas s vnukem Filípkem, vyhlíží krásné dámy a Filípkovi ruší program. Když se to dozví Anna, nadšená nebude. A Hana začíná mít obavy, aby křehké ustálení vztahů mezi nimi a Annou neskončilo hned, jako začalo.

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Na Slunečné se připravuje hraní Romeo a Julie. Chudák Julie coby režisérka začíná být zoufalá, copak na Slunečné není nikdo, kdy dokázal zahrát Shakespearovskou klasiku tak, aby z ní byla patrná ona osudová láska? Julie se už už rozhoduje, že celý projekt se Shakespearem zahodí. Jenže, závazky jsou závazky, a když už jsou jednou slíbené, rušit je nejde... Julče nakonec samozřejmě dojde, kdo by si nesmrtelnou mileneckou dvojici měl zahrát. Samozřejmě, že Týna s Jankem!

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě nebo on-line v archivu iPrima!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.