Seriály a filmy

30. listopadu 2021 05:59

Lída všude strká svůj zvědavý rypák. V seriálu Slunečná se jí to vymstí

Slunečná (145) - Zvědavej rypák

Na Slunečné se schyluje k problému. Lída se snaží zjistit, jak je to ve skutečnosti s kácením aleje a jaký je skutečný důvod, proč se o lom každý zajímá. Jenže Radim už má Lídina šmejdění na úřadě po krk a Lídu jasně vykáže do patřičných míst. Pokračování sleduje v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Janek se stresuje kvůli tomu, jak dopadnou genetické testy trojčátek. Obává se, že by mohla mít stejnou genetickou mutaci jako má on sám a Roman, který skončil v blázinci. U trojčátek je zkrátka třeba provést testy. Jak asi dopadnou?

Roman mezitím podstupuje experimentální léčbu. Problém ale je, že experimentální léčba má pravděpodobně nežádoucí vedlejší účinky. Zvažuje se proto ukončení jejího zkoumání. Pro Romana to ale uzavírá cestu k uzdravení.

Natáčení klipu na Slunečné

Karolína domluvila místnímu sboru u svého kamaráda Danyho natočení malého videoklipu, který zpropaguje místní pěvecký sbor. Ten se ale zrovna nachází v katastrofálním mezilidském stavu – Julie i Týna účast ve sboru, který je nyní veden tím, komu se zrovna zachce, odmítají. Jenže bez Julie a Týny není sbor a ani natáčení. Kája je ale všemi mastmi mazaná, takže moc dobře ví, jak na Týnu. Přes kapličku! Do akce se navíc zapojí i Štěpán, a to by bylo, aby se nezadařilo.

Ani pokácením stromů se bohužel Lídě neulevilo. O kácení se sice postarali místní, stromy ale zůstávají pokácené u cesty a je třeba se jich zbavit. Lída proto udeří na Radima, ať si je odveze.

Sledujte upoutávku úterní epizody Slunečné:

Jak pak Lída zjistí, Radimovi s dřevem následně pomohou Dolejšovi. Lída začíná pátrat, co spolu kují za pikle…

Diana ve snaze učarovat Johnovi pořídí jeho oblíbené donuty. Protože ho ale v Solange nezastihne, překvapení mu nechá ve firmě. Na donutech si John pochutná s Filípkem, společně se jimi ale otráví. Že by byla Diana schopna Johna otrávit? Hana na Dianu udeří, zda chtěla Johna otrávit. Diana se ale dušuje, že nikoliv!

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek