Seriály a filmy

7. prosince 2021 06:05

Maroš Kramár bude jako John doslova vyždímaný sexem. Sledujte to ve Slunečné!

Dorazila vás v posteli

John Linhart (Maroš Kramár) je sice donchuán, nicméně když se do toho jeho milenka Diana položí, Johnovi zbydou jen bolesti zad a oči pro pláč. Své fyzické bolístky mu ale samozřejmě mužská ješitnost nedovolí přiznat navenek. Jak dlouho se bude trápit, než Dianě sexuální hrátky zatrhne? Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.

Dianě se nakonec Johna podařilo přesvědčit o tom, že prsty v ukradené smlouvě nemá ona, ani její známá. John tak Dianě opětovně uvěřil, což se mu ale zásadně vymstí. Diana totiž moc dobře ví, jak na pány, a zejména ty starší. Jako by připomínala Dorotu Máchalovou z klasické pohádky S čerty nejsou žerty. Rozhodne se Johna dostat sexem.

Jakkoliv byznysmena po divoké noci bolí celý člověk, samozřejmě to v rámci své mužské ješitnosti odmítá dát najevo. Hana ho ale prokoukne hned, stejně jako Diana, která se ihned rozhodne pro další dávku fyzického vypětí. Aby to John vůbec přežil!

Nová psycholožka na Slunečné. Klame tělem!

Erika shání do sanatoria ženy psycholožku, která by týraným ženám poskytovala odbornou pomoc. Není to ale snadné, podle Eriky by měla být sice odbornice, ale zároveň mít lidský přístup, což se ne vždy sejde.

Když se potom na statku objeví sympatická Simona, Erika získá pocit, že má vyhráno. Simona splňuje veškerá její očekávání a z nově příchozí začínají být nadšeni všichni. Jak se ale ukáže, přijetí Simony bude dost možná velká chyba. Simona totiž rozhodně nepřišla konat dobro, ale mstít se!

Lída se snaží přijít na kloub tomu, co plánuje její bývalý milenec Radim v lomu ve Slunečné. Myslí si, že má na Radima páky, ale to se mýlí, je to naopak Radim, který ji má v hrsti a vyhrožuje jí, že prozradí detaily o jejich poměru Františkovi. Lída je pasti.

Na Slunečné se ale budou dít i veselejší věci. Inspirováni Sylvou a Vildou se rozhodnou do toho praštit i Týna s Jankem. Myslíte, že to vyjde?

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě nebo on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.