Seriály a filmy

18. listopadu 2021 20:20

Maroš Kramár chytil druhou mízu. V seriálu Slunečná bude randit se dvěma ženami

Slunečná (143) - Budu randit i s jinýma

Nejprve se zdálo, že se John Linhart (Maroš Kramár) po boku Denisy, s níž má málou Haničku, změnil. Opak je ale pravdou. Teď to s ženami začíná opět rozjíždět ve velkém! Sledujte už teď exkluzivní ukázku z úterní epizody seriálu Slunečná.

Diana se probouzí po vášnivé noci strávené s Johnem Linhartem. Za Johnem sice přišla s naprosto jasným záměrem, který se jí podařilo nad očekávání naplnit.

Ráno si ale bude hrát na stydlivou dámu. To Johna samozřejmě rozdráždí ještě o něco víc.

Sledujte ukázku z úterní epizody seriálu Slunečná:

Protože se ale v něm probudila druhá míza, nemíní se soustředit jen na ono jedno pověstné kvítí. Jakkoliv se do krásné Diany zakoukal, ženské krásy si hodlá užívat plnými doušky a rozhodně se nebude omezovat pouze na Dianu. V jeho zorném poli se vyskytne totiž krásná, mladá modelka. A proč by tedy John neměl mít obě dvě?

Dianě se tohle líbit nebude, bude doslova zuřit. Jak proti konkurenci v podobě modelky zakročí?

Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě ve 143. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat už teď on-line v iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.