Seriály a filmy

16. listopadu 2021 05:41

Maroš Kramár trpí pohlavně přenosnou chorobou. Tvrdí to o něm milenka ze seriálu Slunečná

Slunečná (141): Taktika Diany

Samozřejmě jen v seriálu Slunečná, kde hraje extravagantního Johna Linharta, na kterého si políčila Diana (Markéta Hrubešová). A aby ho dostala a odradila konkurenci, je schopna se snížit i ke lžím. Jakým? Takovým, co mohou vážně pošramotit Johnovu pověst. Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.

Diana má svoji vynikající taktiku, jak na muže, léty a mnoha muži prověřenou. Minimálně na Johna Linharta zapůsobila na výbornou. Stárnoucí donchuán Dianu zahrnuje pozorností a květinami, leč Diana veškeré jeho snahy odmítá. To sice Johna poměrně štve, na druhou stranu se ale z odmítnutí nehroutí.

Diana ještě ve větší formě než na Slunečné

Od doby, kdy mu dala košem Denisa, se totiž vrátil ke svému klasickému chování a prohánění sukní mladých modelek. Jenže ač se Diana na oko tváří, že o Johna nemá zájem, opak je samozřejmě pravdou, zájem má hlavně o jeho peněženku. Neštítí se proto uchýlit se ke lžím, a to dokonce i z citlivé oblasti sexuálně přenosných chorob. Podívejte se, jak se „elegantně“ zbaví konkurence:

Na Slunečné je opět živo – místním začaly záhadně mizet slepice. Z logiky věci by se nabízelo, že škodnou budou kuny jako vždy. Místní se budou dokonce přetahovat o to, kdo vymyslí lepší vynález, který by kunu chytil. Protože se ale na statku začne objevovat Jankův kamarád webdesigner, který navrhuje pro statek internetový obchod, stín podezření padne mezi štamgasty i na něj. Na Slunečné se rozjede téměř kriminální vyšetřování.

Lída se stále víc a víc uvrtává do své práce na pozici starostky. Její kamarádky ale pořád nechápou, že už na ně nebude mít tolik času jako dříve. Nejvíc divit pracovnímu nasazení se bude ale Marie Řeháková, která měla coby Františkova asistentka spoustu volného času. Zato s Lídou se nezastaví. Jak dlouho toto vydrží?

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že se na celý seriál můžete podívat zdarma on-line v archivu iPrima!