Seriály a filmy

25. listopadu 2021 05:59

Na Lídu málem praskne v seriálu Slunečná nevěra. Neuvěříte, kdo ji nakonec zachrání!

Slunečná (144) - Prvotřídní gauner

Lídin život se sesypává jako domeček z karet. Po vyhazovu z práce a pracovních neúspěších na poli rodinného pivovaru se Lídě zdálo, že se jí konečně zase začíná dařit coby starostce Slunečné. Jenže přišla kauza s vykácením lipové aleje a výhrůžky od jejího bývalého milence. Ten hrozí, že Frantovi řekne vše o tom, jak mu s ním byla Lída nevěrná... Lída je v koncích. V její blízkosti se ale pohybuje někdo, kdo jí dokáže pomoci. Kdo to bude? Na to se podíve

Ve Slunečné se stále řeší vykácení aleje. Lída mu musí stůj co stůj zabránit, protože jinak se Radim postará o to, aby jí zničil manželství. Lída se snaží přijít na to, jak místní přesvědčit, aby stromy pokáceli sami. Snadné to ale mít nebude. Místní ze Slunečné totiž drží u stromů denní i noční stráže, aby jejich pokácení zabránili.

John si užívá přízně žen, kdy střídá jednotlivé milenky. Diana ale nese těžce, že není Johnova jediná, mladou modelku bere jako konkurenci. Je v koncích a není si jistá tím, jak si k sobě Johna připoutat. Nakonec se vytasí s příběhem o svém zesnulém manželovi. John si ale bude myslet, že si vše vymyslela, aby ho zaujala… Ale co když mluvila pravdu?

Na Slunečné se řeší i místní sbor. Julii už přestaly bavit hádky ohledně vydávání alba a na sbor kašle. Do pozice samozvané šéfky se postavila místní drbna Krčilová, u níž všichni oceňují pozitivní přístup k natočení alba. Podle Denisy by ale bylo nejlepší, kdyby se Julie vrátila, což by sboru prospělo.

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Slunečná:

Bóně podle Lídina chování dojde, že se něco děje. Vytasí se proto s dotazem na Janu Kratinovou, co Lídu trápí. A ačkoliv Jana Bóně pravdu říct nechce, nakonec povolí. Bóna se rozhodne dceři pomoci. Do Slunečné pozve svého známého, pana Kociána, odborníka na stromy. Ten samozřejmě doporučí ochranu lip, vždyť jde pomalu o místní poklad! Zároveň se ale coby nadšený entomolog rozpovídá o úžasném broučkovi žijícím ve stromech v aleji. Je ohrožený, úžasný, a tak trochu žere dřevo všude v okolí… Bóny plán je vskutku ďábelský.

Za Denisou na Slunečnou přijede kamarád, hudebník Dany. Denisa od něj chce pomoct, napadne ji, že pěvecký sbor by mohlo spojit nové natáčení, které by je proslavilo a ze sboru by se tak mohlo stát koncertující uskupení. Celá věc se ale ještě víc zkomplikuje. Na Slunečné se odehraje velký koncert, na němž nebude hrát nikdo jiný než místní štamgasti. Bude to o zdraví!

Běta se snaží pomoci Týně, aby kvůli miminkům nemusela na operaci. I když dokáže leccos, na tento problém jsou její čáry krátké. Možná, že jí nakonec pomůže nečekaná návštěva – lékařka, která pomáhá dětem v prenatálním stadiu, její metody předporodního cvičení jsou ale dosti nonkonformní.

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.