zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nečekaný experiment Sary Sandevy. Na co se chystá?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 02.09.2021
Herečka Sara Sandeva má vlasy, které by jí mohla závidět nejedna žena. Ona sama by ale nejraději sáhla po nůžkách. Jakmile dotočila novinku Dvojka na zabití, chtěla své lokny výrazně zkrátit, ale nebylo jí to dopřáno. Proč?

reklama

„Jakmile jsem dotočila seriál, těšila jsem se, že se ostříhám!“ přiznala Sara hned po natočení novinky Dvojka na zabití, kde hraje mladou policistku Karolínu Světlou. „Zjistila jsem ale, že do vlasů nemůžu zasáhnout víc. Třeba mikádo si nemůžu dovolit, protože v Divadle Na Fidlovačce začínám zkoušet hru Kouř, kde hraju Kotě – a tam ty dlouhé vlasy zkrátka patří,“ prozrazuje herečka, která prozatím nemusela účes kvůli práci radikálně měnit.

Sara Sandeva jako zrzka

„Jednou mě chtěli obarvit na zrzavo, ale to jsme s manažerkou nějak vykomunikovaly, takže se to nakonec nestalo. Někdy to ani není třeba, víte, co u nás maskéři dokážou? Jsou nesmírně šikovní a vždy to umí udělat tak, aby to do toho vašeho looku zasahovalo co nejméně,“ chválí si maskéry kráska během focení titulní strany časopisu Glanc.

Sara Sandeva hraje v seriálu Dvojka na zabití vyšetřovatelku Světlou
Autor: Benedikt Renč Sara Sandeva hraje v seriálu Dvojka na zabití vyšetřovatelku Světlou

Během prázdnin si moc volna neužila. Stihla se ale podívat do Karlových Varů, kam se moc těšila, hlavně na premiéru filmu Aleny Dolákové Zrcadla ve tmě. Na večírky ji prý moc neužije. „Nejsem večírkový typ a několik za sebou bych jich určitě nezvládla. Mě baví ta atmosféra a taky záleží na tom, s kým tam jste,“ prozrazuje Sara Sandeva, která má své kořeny v Makedonii. „Určitě se tam chci podívat v září, až budu mít po premiéře. Nebyla jsem tam už rok a půl a moc mi chybí rodina, jídlo... Věřím, že to vyjde!“ doufá půvabná herečka.

Saru Sandevu uvidíte v novince Dvojka na zabití jako vyšetřovatelku Karolínu Světlou už od 4. září na obrazovkách televize Prima.

reklama

Související témata: Dvojka na zabití , Sara Sandeva , seriál dvojka na zabití

reklama

Přečtěte si také

reklama