Celebrity

2. září 2021 05:55

Nečekaný experiment Sary Sandevy. Na co se chystá?

Dvojka na zabití (1) - upoutávka

Herečka Sara Sandeva má vlasy, které by jí mohla závidět nejedna žena. Ona sama by ale nejraději sáhla po nůžkách. Jakmile dotočila novinku Dvojka na zabití, chtěla své lokny výrazně zkrátit, ale nebylo jí to dopřáno. Proč?

„Jakmile jsem dotočila seriál, těšila jsem se, že se ostříhám!“ přiznala Sara hned po natočení novinky Dvojka na zabití, kde hraje mladou policistku Karolínu Světlou. „Zjistila jsem ale, že do vlasů nemůžu zasáhnout víc. Třeba mikádo si nemůžu dovolit, protože v Divadle Na Fidlovačce začínám zkoušet hru Kouř, kde hraju Kotě – a tam ty dlouhé vlasy zkrátka patří,“ prozrazuje herečka, která prozatím nemusela účes kvůli práci radikálně měnit.

Sara Sandeva jako zrzka

„Jednou mě chtěli obarvit na zrzavo, ale to jsme s manažerkou nějak vykomunikovaly, takže se to nakonec nestalo. Někdy to ani není třeba, víte, co u nás maskéři dokážou? Jsou nesmírně šikovní a vždy to umí udělat tak, aby to do toho vašeho looku zasahovalo co nejméně,“ chválí si maskéry kráska během focení titulní strany časopisu Glanc.

Během prázdnin si moc volna neužila. Stihla se ale podívat do Karlových Varů, kam se moc těšila, hlavně na premiéru filmu Aleny Dolákové Zrcadla ve tmě. Na večírky ji prý moc neužije. „Nejsem večírkový typ a několik za sebou bych jich určitě nezvládla. Mě baví ta atmosféra a taky záleží na tom, s kým tam jste,“ prozrazuje Sara Sandeva, která má své kořeny v Makedonii. „Určitě se tam chci podívat v září, až budu mít po premiéře. Nebyla jsem tam už rok a půl a moc mi chybí rodina, jídlo... Věřím, že to vyjde!“ doufá půvabná herečka.

Saru Sandevu uvidíte v novince Dvojka na zabití jako vyšetřovatelku Karolínu Světlou už od 4. září na obrazovkách televize Prima.

Sdílejte článek
Štítky herec Severní Makedonie Sara Sandeva Divadlo Na Fidlovačce seriál dvojka na zabití Karolina Světlá

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.