Celebrity

2. listopadu 2021 05:45

Odhalení z Inkognita: Rivalita mezi Prachařem a Brzobohatým, Bouček miluje podpatky!

Inkognito: Libor Bouček má rád podpatky

Zábavný pořad Inkognito baví diváky u televizních obrazovek každý čtvrtek večer. Jsou ale věci, které kamera nezachytí. Co jste o tomto pořadu nevěděli? To nám prozradil moderátor pořadu Libor Bouček!

I když pořad přechází na verzi průběžného obměňování panelistů, moderátora má stále jednoho. Je jím Libor Bouček. A ten nám prozradil, jak si naši slavní hádači mezi sebou rozumí. „Mezi panelistama, a zejména mezi Kubou a Ondřejem, je rivalita. Mají mezi sebou dlouhodobé problémy a vždy byl mezi nimi takový otazník, kdo z nich je lepší,“ prozrazuje s humorem moderátor. Je vlastně vůbec štěstí, že se díly natočí.

Humor v Inkognito rozhodně nechybí

Humor Liborovi nechybí ani ve chvíli, kdy prozrazuje, jak se snaží zmást své kolegy při hádání VIP osobnosti. „Ženy mají protiskluz na podpatcích a někteří muži podpatky nosí, včetně mě. Já mám totiž podpatky rád. Myslím si, že i dokonce náš vztah s Kubou Prachařem se proměnil po tom, co zjistil, že nosím podpatky,“ říká Bouček v legraci. Jestli se vztah změnil k lepšímu, nebo horšímu, to už si pánové nechali pro sebe.

Vy si ale užijte tu pořádnou dávku zábavy, která míří k vám každý čtvrtek večer s pořadem Inkognito!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.