zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Pomlátila se a sbalila Jaromíra Dulavu. Alžběta Stanková září v seriálu Hvězdy nad hlavou

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 29.11.2021
Tak dlouho hledají kamarádi pro hospodského Tučka ženu, až do vesnice přijede na inzerát plukovnice Alžbeta Stanková a všechny tam srovná do latě. A kupodivu nejvíc Jaromíra Dulavu coby plukovníka Radka Macháně. Mrkněte se na to v seriálu Hvězdy nad hlavou v archivu iPrima!

reklama

Přijede v uniformě, ve starém vojenském autě, zaparkuje před hospodou a jde rovnou na věc. Plukovnice v podání Alžbety Stankové se s ničím moc nepáře.

Betka Stanková sbalila Jaromíra Dulavu

„Je to rázná vojanda a jsem ráda, že jsem se na place potkala s Lálou Dulavou, mám ho jako herce moc ráda. Dostala jsem staré veteránské auto, nevím, co to bylo za model, pánové by jistě věděli. Bylo veliké, nedosáhla jsem ani na pedály, kolikrát jsem si poranila prst, protože jsem tou šaltpákou nebyla schopná pomalu přeřadit rychlost. Bylo to opravdu náročné, neustále to chcípalo. Naučit se s tím někam dojet nebo přibrzdit na místě určeném, to nebylo jednoduché. Ale dala jsem to!“ vzpomíná na krátké natáčení herečka.

Plukovnice v podání Alžbety Stankové se s ničím moc nepáře.
Autor: FTV Prima/ Hvězdy nad hlavou Plukovnice v podání Alžbety Stankové se s ničím moc nepáře.

A prozrazuje ještě jednu historku ze zákulisí. „Nebylo to nic strašného, ale byl to malý kaskadérský kouseček. Mám to ráda, akorát nevím, zda odhadnu svůj věk a možnosti. Může se stát cokoliv. Přiznám se, že jsem několik let tančila, tak to tělo ovládat umím. Myslím si, že i padat umím, ale po několikáté, když už padáte z toho posedu do těch krabic, na zádech máte krabičku od portu, tak to cítíte,“ usmívá se Alžbeta, která přiznává, že se trošku pomlátila, nicméně ne moc.

"Herečka přiznává, že se trošku pomlátila, nicméně ne moc. „Druhý den to cítíte, ale zase víte, že jste na živu,“ směje se.
Autor: FTV Prima/ Hvězdy nad hlavou "Herečka přiznává, že se trošku pomlátila, nicméně ne moc. „Druhý den to cítíte, ale zase víte, že jste na živu,“ směje se.

„Druhý den to cítíte, ale zase víte, že jste na živu,“ směje se slovenská kráska, která byla za tohle krátké natáčení ráda a celkem lituje, že zastávka ve Hvězdách nad hlavou nebyla delší.

Alžbětu Stankovou sledujte v seriálu Hvězdy nad hlavou v archivu iPrima.cz!

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , hvězdy nad hlavou online , seriál hvězdy nad hlavou

reklama

Přečtěte si také

reklama