Celebrity

29. listopadu 2021 05:59

Pomlátila se a sbalila Jaromíra Dulavu. Alžběta Stanková září v seriálu Hvězdy nad hlavou

Hvězdy nad hlavou (13) - Kde je Tuček?

Tak dlouho hledají kamarádi pro hospodského Tučka ženu, až do vesnice přijede na inzerát plukovnice Alžbeta Stanková a všechny tam srovná do latě. A kupodivu nejvíc Jaromíra Dulavu coby plukovníka Radka Macháně. Mrkněte se na to v seriálu Hvězdy nad hlavou v archivu iPrima!

Přijede v uniformě, ve starém vojenském autě, zaparkuje před hospodou a jde rovnou na věc. Plukovnice v podání Alžbety Stankové se s ničím moc nepáře.

Betka Stanková sbalila Jaromíra Dulavu

„Je to rázná vojanda a jsem ráda, že jsem se na place potkala s Lálou Dulavou, mám ho jako herce moc ráda. Dostala jsem staré veteránské auto, nevím, co to bylo za model, pánové by jistě věděli. Bylo veliké, nedosáhla jsem ani na pedály, kolikrát jsem si poranila prst, protože jsem tou šaltpákou nebyla schopná pomalu přeřadit rychlost. Bylo to opravdu náročné, neustále to chcípalo. Naučit se s tím někam dojet nebo přibrzdit na místě určeném, to nebylo jednoduché. Ale dala jsem to!“ vzpomíná na krátké natáčení herečka.

A prozrazuje ještě jednu historku ze zákulisí. „Nebylo to nic strašného, ale byl to malý kaskadérský kouseček. Mám to ráda, akorát nevím, zda odhadnu svůj věk a možnosti. Může se stát cokoliv. Přiznám se, že jsem několik let tančila, tak to tělo ovládat umím. Myslím si, že i padat umím, ale po několikáté, když už padáte z toho posedu do těch krabic, na zádech máte krabičku od portu, tak to cítíte,“ usmívá se Alžbeta, která přiznává, že se trošku pomlátila, nicméně ne moc.

„Druhý den to cítíte, ale zase víte, že jste na živu,“ směje se slovenská kráska, která byla za tohle krátké natáčení ráda a celkem lituje, že zastávka ve Hvězdách nad hlavou nebyla delší.

Alžbětu Stankovou sledujte v seriálu Hvězdy nad hlavou v archivu iPrima.cz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.