zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Rázná Milada se v dílně pustí do kritiky kolegyň z týmu: Krasomilné tvořilky nemusí

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, Foto: FTV Prima , Vydáno: 07.01.2022
Se svým týmem má Milada za úkol během šesti hodin vyrobit něco, nad čím se porotě zatají dech. Ve hře je půl milionu a vlastní prostor na obrazovce. Jak se bude společně tvořit týmu jednotlivců odlišných povah? Právě Milada zaujme svými uštěpačnými poznámkami už od premiéry unikátní reality show.

reklama

V běžném životě je Milada (45) designérkou v pražském Národním divadle. Ve všech rukodělných činnostech si dost věří. „Už od střední školy se věnuju scénografii. A ta v sobě obsahuje téměř všechny obory. Psychologii, design, práci s nábytkem, dekorace, vědění o barvách, kašírování, malování, práci na špercích, kostýmy… Je to zkrátka strašně široký a krásný obor,“ přibližuje svojí profesi, která je jí zároveň koníčkem. Právě zkušenosti z práce hodlá nyní zúročit v náročné reality show.

„Celý život jsem zvyklá na mužskou společnost. Pracovala jsem dvacet let v pánských uměleckořemeslných kolektivech. Často mi někdo nevěří, že jako žena umím všechno to, co opravdu umím. Takže i v tomto pořadu měli někteří hoši pocit, že by mně měli ukazovat, jak se drží pila a jak funguje vrtačka,“ říká o sobě sebevědomě. 

Milada se nebojí chlapům dokázat, co umí.

Soutěžící Milada (45).
Autor: FTV Prima Soutěžící Milada (45).

Hned v premiéře show Milada ukáže, co je v ní. Třetím porotcem a zadavatelem soutěžního úkolu bude závodník Tomáš Enge. Zadání je jasné. „Vyrobte funkční, rychlé a estetické motokáry.“ Časový limit šest hodin je vražedný. Se stresem se každý vypořádá po svém. Ženská část červeného týmu, jehož součástí je i Milada, se vrhla na výrobu sedačky. „Tu sedačku udělaly prapodivně,“ kritizuje práci svých kolegyň Milada. O tom, jak se měla sedačka potáhnout, měla jasnou představu. „Vendy mi přijde taková zvláštní, jedna moje známá tomu říká ‚krasomilná tvořilka‘,“ utrousí na adresu jedné ze svých kolegyň. O něco později se pustí do další parťačky, tentokrát do Lídy.

Milada: Proč bych měla oprašovat chlapy?

„Lída to asi myslí dobře, ale já tam rozhodně nebudu běhat s hadříkem a dávat ho někomu z kluků na čelo. Já jsem zvyklá dělat s chlapama. Jsou to pro mě rovnocenní partneři a rozhodně nevím, proč bych je měla oprašovat,“ pronáší na adresu Lídy, která je jednou z nejlaskavějších osob v celé show a která se v týmu těší velké oblibě. Podobné poznámky dávají tušit, že s paní Miladou ta opravdová show teprve začíná

Mistři dílny startují už v pondělí 10. ledna ve 20:15 na Primě. Utká se v ní šest mužů a šest žen o výhru půl milionu a vlastní prostor na obrazovce televize Prima. Rozděleni do dvou týmů dostanou zadání a budou mít jen pár hodin na to, aby vyrobili něco, nad čím se zatají dech. Kdo z nich dokáže, že právě on je stvrzením rčení o zlatých českých ručičkách?

DREAM TEAM - Mistři dílny (1) - upoutávka

Prověřili jsme mistry dílny před jejich velkou premiérou! Jak zvládli výrobu stromu z plastelíny?

reklama

Související témata: Dream Team – Mistři dílny , soutěžící reality show DREAM TEAM - Mistři dílny , Milada , vliv stresu , krizová situace , stres , boj o výhru , Týmová práce , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama