Rázná Milada se v dílně pustí do kritiky kolegyň z týmu: Krasomilné tvořilky nemusí

Se svým týmem má Milada za úkol během šesti hodin vyrobit něco, nad čím se porotě zatají dech. Ve hře je půl milionu a vlastní prostor na obrazovce. Jak se bude společně tvořit týmu jednotlivců odlišných povah? Právě Milada zaujme svými uštěpačnými poznámkami už od premiéry unikátní reality show.

V běžném životě je Milada (45) designérkou v pražském Národním divadle. Ve všech rukodělných činnostech si dost věří. „Už od střední školy se věnuju scénografii. A ta v sobě obsahuje téměř všechny obory. Psychologii, design, práci s nábytkem, dekorace, vědění o barvách, kašírování, malování, práci na špercích, kostýmy… Je to zkrátka strašně široký a krásný obor,“ přibližuje svojí profesi, která je jí zároveň koníčkem. Právě zkušenosti z práce hodlá nyní zúročit v náročné reality show.

„Celý život jsem zvyklá na mužskou společnost. Pracovala jsem dvacet let v pánských uměleckořemeslných kolektivech. Často mi někdo nevěří, že jako žena umím všechno to, co opravdu umím. Takže i v tomto pořadu měli někteří hoši pocit, že by mně měli ukazovat, jak se drží pila a jak funguje vrtačka,“ říká o sobě sebevědomě.

Milada se nebojí chlapům dokázat, co umí.

Hned v premiéře show Milada ukáže, co je v ní. Třetím porotcem a zadavatelem soutěžního úkolu bude závodník Tomáš Enge. Zadání je jasné. „Vyrobte funkční, rychlé a estetické motokáry.“ Časový limit šest hodin je vražedný. Se stresem se každý vypořádá po svém. Ženská část červeného týmu, jehož součástí je i Milada, se vrhla na výrobu sedačky. „Tu sedačku udělaly prapodivně,“ kritizuje práci svých kolegyň Milada. O tom, jak se měla sedačka potáhnout, měla jasnou představu. „Vendy mi přijde taková zvláštní, jedna moje známá tomu říká ‚krasomilná tvořilka‘,“ utrousí na adresu jedné ze svých kolegyň. O něco později se pustí do další parťačky, tentokrát do Lídy.

Milada: Proč bych měla oprašovat chlapy?

„Lída to asi myslí dobře, ale já tam rozhodně nebudu běhat s hadříkem a dávat ho někomu z kluků na čelo. Já jsem zvyklá dělat s chlapama. Jsou to pro mě rovnocenní partneři a rozhodně nevím, proč bych je měla oprašovat,“ pronáší na adresu Lídy, která je jednou z nejlaskavějších osob v celé show a která se v týmu těší velké oblibě. Podobné poznámky dávají tušit, že s paní Miladou ta opravdová show teprve začíná!

Mistři dílny startují už v pondělí 10. ledna ve 20:15 na Primě. Utká se v ní šest mužů a šest žen o výhru půl milionu a vlastní prostor na obrazovce televize Prima. Rozděleni do dvou týmů dostanou zadání a budou mít jen pár hodin na to, aby vyrobili něco, nad čím se zatají dech. Kdo z nich dokáže, že právě on je stvrzením rčení o zlatých českých ručičkách?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.