Celebrity

14. prosince 2021 05:35

Sblížení Adama Ernesta a Kateřiny Marie Fialové neprobíhalo podle plánu. Naopak!

Hvězdy nad hlavou - Talent od přírody aneb když vyjde lukostřelba na první pokus

Adam Ernest a Kateřina Marie Fialová si v seriálu Hvězdy nad hlavou zahráli variaci na zamilovaný mladý pár. Sblížit se měli při lukostřelbě, nikdo z natáčecího štábu ale nepočítal s jistou komplikací. Jakou? Na to odpoví další video ze série Prima Pauza!

V jedné z epizod se sbližuje seriálová Táňa (Kateřina Marie Fialová) s žokejem Patrikem (Adam Ernest). Ten se snaží krásnou koňařku sbalit na lukostřelbu, aby si při romantické první střelbě mohl užít její fyzickou blízkost.

S čím ale tvůrci seriálu nepočítali, je šikovnost Kateřiny Marie Fialová, které se hned na první pokus podařilo trefit cíl. Tak tohle by bylo až příliš rychlé na to, aby se seriáloví hrdinové mohli sblížit!

Překvapení v seriálu Hvězdy nad hlavou

Kateřina Marie Fialová je mimořádně talentovaná, což o ní potvrdila i zlatá slavice Lucie Bílá. Není totiž jen herečka a zpěvačka, ale i několikanásobná mistryně světa ve stepu, hudebnice, a evidentně má nemalé nadání sportovní.

„Dnes jsme my, herci, stříleli z luku. Chápete to? Učili jsme se to za pět minut dvanáct, ale jsme tak strašně šikovní, že jsme nepotřebovali žádný speciální efekt,“ podivovala se nad tím, jak se jí i jejímu hereckému kolegovi Adamovi dařilo. Dokonce i scéna s prostřeleným jablkem nebyla nijak inscenovaná!

Připomeňte si romantiku při střelbě lukem v 10. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, který sledujte on-line v archivu iPrima!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.