Seriály a filmy

28. prosince 2021 05:50

Slunečná se vrací na obrazovky. Na Týnu a Janka se těšte po Novém roce!

Slunečná (151) - upoutávka

Po sváteční pauze se na obrazovky vrací vaši oblíbení hrdinové. 151. epizodu Slunečné sledujte již v úterý 4. ledna večer na Primě.

Janek zjišťuje, že všechny plánované přestavby na Slunečné se zpožďují. Hrozí reálná možnost, že s Týnou a trojčaty skončí všichni v jedné ložnici. Ač se snaží problémy vyřešit, plány se bortí jako domeček z karet…

Zklamání na Slunečné?

Všichni na Slunečné řeší, jak přivítat Týnu s trojčaty po návratu z porodnice, dokonce se schyluje k velkým křtinám. Julii je trochu líto, že na ni a její dceru Stellu tak nějak všichni zapomněli, a její narození dokonce ani nikdo z blízkých nezapil. Nenaruší to letité přátelství mezi Julií a Týnou?

Karolíně je jasné, že Simona není takový andílek, jak se prezentuje. Nevěří, že vše myslí tak upřímně, jak si Erika maluje. A rozhodne se proto s pravdou konfrontovat Eriku. Ta stále odmítá, že by se Simona snažila vklínit mezi ji a Toma, nicméně semínko pochybností je zaseto a začíná velké pátrání po Simonině skutečné totožnosti.

Válka Johnových žen

John Linhart odpustil Dianě její angažmá v porno průmyslu a opět si užívá její přízeň. Oproti tomu si Diana užívá, jak má navrch nad Hanou, a také jí to dává náležitě najevo. John Haně navrhne, aby se s Dianinou přítomností v životě prostě smířila. Jenže tohle Hana nedokáže. Bude si snad John muset vybrat mezi jeho dvěma ženami?

Slunečná bude tedy v následující sezoně mimořádně zajímavá. Po sváteční pauze sledujte 151. epizodu již v úterý 4. ledna od 21:20 večer. A užít si můžete Slunečnou i on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek