zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Šťastná manželka, šťastný život. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková má doma pohodu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 01.12.2021
Pro manžela Andrey Sestini Hlaváčkové je její spokojenost na prvním místě. A jak se zdá, na život rozlétané rodiny to má blahodárný vliv. Co dokáže čistokrevného Itala Fabrizia Sestiniho zaručeně naštvat? A jaké jsou pro českou tenistku moderátorské začátky?

reklama

Tenistka a začínající sportovní moderátorka Andrea Sestini Hlaváčková navštívila pověstnou červenou pohovku u Jana Krause, jehož profesní kolegyní se v poslední době stává. 

„Komentuju, moderuju, snažím se o to,“ říká o svých nových profesních aktivitách bývalá vrcholová tenistka, které se obzvlášť dobře dařilo ve čtyřhře a která o sobě prohlašuje, že je týmovou hráčkou.

„Teď jsem přidala na pár měsíců ještě jeden sport,“ dodává v narážce na svoji účast v televizní taneční soutěži. „Já jsem si to hrozně přála, byl to můj sen. Ale věděla jsem, že při tenise to určitě nepůjde. Pak jsem věděla, že rodinu bych tomu taky neobětovala, takže teď to přišlo ve správný čas.“ Taneční soutěž ji prý moc bavila a velmi si ji užívala. Andrea je provdaná za bývalého italského tenistu Fabrizia Sestiniho, se kterým má dvouletou dceru Isabellu.

Happy wife, happy life, krédo manžela Andrey Sestini Hlaváčkové

„Zkoušeli jsme žít všude možně, od Ameriky po Londýn, a zakotvili jsme v Praze, protože je tady nejlíp,“ svěřuje se se střípky ze svého soukromého života. „Alespoň pro mě. Můj manžel není vždycky úplně nadšený, ale řídí se anglickým příslovím happy wife, happy life (šťastná manželka = šťastný život),“ směje se sportovkyně a prozrazuje, že ho dokážou rozladit převařené špagety, a tak je musí vařit al dente.

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková
Autor: archiv FTV Prima/ Show Jana Krause Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková

„Zrovna na špagety jsou Italové dost citliví. A pak ještě na kečup, ten úplně nesnáší.“ Ze své zkušenosti po třináctiletém soužití s jedním z nich považuje Italy za pohodové, nic prý neřeší a neplánují, užívají si sladký život. „Na rozdíl ode mne. Já jsem velký plánovač,“ charakterizuje sama sebe a předává Janu Krausovi dárek, a sice sofistikovaný plánovací kalendář na příští rok, který sama vytvořila.

„Jsem obsesivní organizátor, který si píše skoro všechno,“ sděluje, zatímco moderátor zběžně listuje jejím diářem a předčítá divákům jednotlivé položky, jako například seznam toho, co se člověku v loňském roce povedlo, akční plán na rok nadcházející, novoroční předsevzetí, úkoly a cíle apod. Dozvíme se také, jestli Andree její pořádkumilovnost nějak pomáhala v tenise. Na závěr zavzpomíná na zmizelou čínskou tenistku Pcheng Šuaj, se kterou odehrála celou řadu vítězných utkání ve čtyřhře. „Hráli jsme spolu asi půl roku a šlo nám to výborně, byly jsme v tu dobu první na světě. Ona je moc šikovná a já doufám, že se v dohledné době objeví!“

Vedle Andrey Sestini Hlaváčkové se v dalším dílu Show Jana Krause představí také hudebník Jordan Haj a včelař Tomáš Dočekal. Premiéru nového dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. prosince ve 21:35 na Primě.

reklama

Související témata: Show Jana Krause , FTV Prima , hosté show jana krause , Show Jana Krause online , Andrea Sestini Hlaváčková

reklama

Přečtěte si také

reklama