Seriály a filmy

2. listopadu 2021 05:59

Velké rodinné setkání na Slunečné. Tak tohle jste nečekali!

Slunečná (137): Pokřivené zrcadlo

Že by se konečně vztahy v rodině Linhartových začaly ubírat správným směrem? Sledujte další epizodu seriálu Slunečná, která konečně všechny stmelí.

Sylva se chystá na to, že dá Anně nevědomky podepsat papír o navrácení statku Slunečná do původních rukou. Janek má ale pocit, že se mu sestru podaří přesvědčit čestně. Sylvě se to ale moc nepozdává. Jenže Janek má konečně pocit, že by se s Annou mohl sblížit. Kupodivu je sblíží John a jeho osobité kouzlo otce.

Slunečná přivítá velkou rodinu

Filípek, když vidí, jak si Anna rozumí s Jankem, na matku zatlačí – že se chce se strýcem seznámit. Že by nakonec byli Filípek s Jankem ti, kdo rodinu sblíží? Na Slunečné dojde k nečekanému setkání!

Anna se i přesto, jak jí John promluvil do duše, chystá k odjezdu do Německa. Její syn Filip by rád zůstal s Johnem i Hanou, Anna o tom ale nechce ani slyšet. Jenže Johnovi je už je asi všechno jedno. Anně vše řekne tak, jak se věci mají, hezky od plic. Možná právě tohle potřebuje.

Na rodinu Vackových začínají dopadat povinnosti, kterých si na sebe asi upletli až příliš. Franta ani Lída už zkrátka nestíhají, což se jim ve finále může i vymstít.

Sledujte ukázku z další epizody Slunečné:

U Kratinových je jasné, že je nutné zbavit se Bóny. Valentýna se proto chopí aktivity. Nejenže jí shání místo v důchoďáku, ale dokonce do Slunečné pozve i Bóninu druhou dceru. Ta by si podle Valentýny měla Bónu vzít zase k sobě domů. Úplně nejlepší by ale bylo, kdyby se Bóna spřátelila znovu s Lídou. A protože se jí podaří Lídě vyřešit problém, zdá se, že je všechno na dobré cestě.

Za Bětou na Slunečnou přijíždí nečekaná návštěva. Jak se ukáže, tak ani Běta nežila vždy sama pouze pro Sylvu a Týnou, ale i ona zažila osudovou lásku!

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek