Seriály a filmy

30. listopadu 2021 18:55

Vilda požádá Sylvu o ruku. Už zase! Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná

Slunečná (146) - Žádost o ruku

Podaří se žádost o ruku na druhý pokus? Vildovi už je v podstatě jedno, jak to dopadne, hlavně chce mít jasno, jak to s ním Sylva opravdu myslí. A jak to s ním myslí? Na to se mrkněte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Historie vztahu mezi Sylvou a Vildou je dlouhá. Vilda se do Sylvy zamiloval na první pohled, faktem ovšem je, že Sylva do něj také. Nezamilovala se ale do Vildy, ale do milionáře Janka Linharta.

Poté, co pravda vyšla na povrch, se jejich do té doby idylický vztah rozpadl. A Jankovi s Vildou se potvrdila domněnka, že Sylva ve skutečnosti nemilovala Vildu, ale Janka, respektive Jankův mamon...

Pokus na Slunečné

Nyní jako by se partie opakovala, leč figurky na šachovnici jsou rozehrané trochu jinak. Sylva si zažila své, nejen v manželství se Štěpánem. Na druhou stranu z Vildy se stal úspěšný ředitel kliniky. Nyní si k sobě dřívější milenci opět našli cestu a zdá se, že jejich láska jen kvete.

Jenže Jankovi, a potažmo ani Vildovi, se nechce Sylvině krystalické lásce věřit. Opravdu miluje Vildu, nebo hlavně jeho společenské postavení a finance? Vilda s Jankem proto vymysleli experiment, kdy Janek na oko Vildu zbavit ředitelské funkce. Bude Sylva ochotna se za Vildu provdat, i když je opět pouhým řidičem?

To se dozvíte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také on-line dřív než v televizi:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.