zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vilda požádá Sylvu o ruku. Už zase! Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 30.11.2021
Podaří se žádost o ruku na druhý pokus? Vildovi už je v podstatě jedno, jak to dopadne, hlavně chce mít jasno, jak to s ním Sylva opravdu myslí. A jak to s ním myslí? Na to se mrkněte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

reklama

Historie vztahu mezi Sylvou a Vildou je dlouhá. Vilda se do Sylvy zamiloval na první pohled, faktem ovšem je, že Sylva do něj také. Nezamilovala se ale do Vildy, ale do milionáře Janka Linharta.

Poté, co pravda vyšla na povrch, se jejich do té doby idylický vztah rozpadl. A Jankovi s Vildou se potvrdila domněnka, že Sylva ve skutečnosti nemilovala Vildu, ale Janka, respektive Jankův mamon...

Pokus na Slunečné

Nyní jako by se partie opakovala, leč figurky na šachovnici jsou rozehrané trochu jinak. Sylva si zažila své, nejen v manželství se Štěpánem. Na druhou stranu z Vildy se stal úspěšný ředitel kliniky. Nyní si k sobě dřívější milenci opět našli cestu a zdá se, že jejich láska jen kvete.

Jenže Jankovi, a potažmo ani Vildovi, se nechce Sylvině krystalické lásce věřit. Opravdu miluje Vildu, nebo hlavně jeho společenské postavení a finance? Vilda s Jankem proto vymysleli experiment, kdy Janek na oko Vildu zbavit ředitelské funkce. Bude Sylva ochotna se za Vildu provdat, i když je opět pouhým řidičem?

Sylvu Vildova otázka překvapí!
Autor: FTV Prima/ Slunečná Sylvu Vildova otázka překvapí!

To se dozvíte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také on-line dřív než v televizi:

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , sylva a vilda , žádost o ruku , slunečná online

reklama

Přečtěte si také

reklama