Celebrity

1. listopadu 2021 05:28

Vztah Kostkové a Zacha v Hvězdách nad hlavou je v ohrožení. Na scénu vstupuje Vasil Fridrich

Hvězdy nad hlavou (10) - Je to kvůli mně?

V seriálu Hvězdy nad hlavou se herec Vasil Fridrich objevil jako společník Romana Zacha z jeho architektonického studia v Praze. Jako urputný Miloš ho chce odlákat zpátky do práce a rozjet milionovou zakázku ve Španělsku. Podaří se mu skutečně Lucii (Tereza Kostková) vysvětlit, aby ho nechala? Sledujte exkluzivní ukázku z pondělní epizody seriálu Hvězdy nad hlavou.

Honza Veselý v podání Romana Zacha má plnou hlavu Lucie (Tereza Kostková), a tak se rozhodne vzdát prestižního projektu, trávit svůj čas a život na vesnici v poklidu a s láskou po boku. „Natáčel jsem první den, stál jsem na place a o pauze se rozhlížel kolem. Byla tam snad polovina vesnice, téměř všichni herci, a tak jsem prohodil, že to je krásně obsazený seriál. A hned jsem se pídil po tom, kdo tu má ten nejhorší charakter. Kdo je ta negativní postava. A hned mi bylo odpovězeno, že já. Prý jsem tam jediný obecní protiva,“ směje se Vasil Fridrich a prozrazuje, jaký ten jeho hrdina je.

Temný kraj v seriálu Hvězdy nad hlavou?

„Je to kolega Romana Zacha, který se ho snaží vykopat z toho jeho vesnického brlohu zpátky do tepu města, aby s ním pracoval a vydělával peníze. Musím říct, že je mi to bytostně protivné. Já sám mám rád ten klid, a kdyby mě takto někdo otravoval, tak bych ho asi rychle odeslal do patřičných mezí,“ přiznává herec, který se opět na place po čase setkal s Terezou Kostkovou. Tu čest už měli v seriálu Temný kraj, kde hrál vraha, který chtěl Kostkovou zabít a mučil ji. Teď je v nové roli na kolegyni milejší, ale zase to nejsou žádní miláčkové.

„Musím říct, že jsem na tu Terezku nebyl moc milý, a sám jsem se s podobným typem člověka nepotkal. Je hodně urputný, usilovně něco chce a kolem mě se naštěstí takoví lidé nepohybují. Nikdo na mě tam moc nenaléhal, ale věřím, že takoví lidé existují. Chtějí dosáhnout svého cíle jakýmikoliv prostředky.“

A protože se Milošovi nedaří Honzu přesvědčit o návratu do Prahy, tak si jde hlavu vyčistit do hospody a zažije nevídané věci. „Bylo mi tam moc fajn. Byla to milá návštěva do světa, který si tam všichni vybudovali. Ta opilecká eskapáda byla má první scéna vůbec a pak se mě ujala Tereza, která mě uloží na svou veterinu i po tom, jak jsem se k ní choval. Bylo to od ní moc milé,“ směje se herec, který se v seriálu ještě objeví. Nechce se vzdát.

„Myslím, že ta figura volí docela snesitelné prostředky k tomu, aby dovlekla Honzu tam, kam potřebuje. Ale je to těsně před tou hranou. Musím však prozradit, že se Miloš nevzdává a bude se ještě vracet a zkoušet štěstí. Dokonce hrdličky zastihne v intimní chvilce a bude naléhat.“

Zadaří se mu nakonec zaškodit a vztah ukončit? Na to se podívejte v pondělí ve 20:15 v další epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.