Seriály a filmy

18. srpna 2021 05:55

Kateřina Marie Fialová provádí seriálem Hvězdy nad hlavou. Koho potkáte v hospodě?

Kateřina Marie Fialová, která v seriálu Hvězdy nad hlavou hraje krásnou mladinkou, ale trochu naivní Táňu Prokešovou, vás ve videu provede zákulisím. Tedy konkrétně vás seznámí s místními štamgasty, protože hospoda, to je základ každé slušné vsi!

Hospoda Na Kovárně v malebných Poběžovicích, do nichž jsou umístěny osudy nového seriálu FTV Prima Hvězdy nad hlavou, je centrem veškerého dění. Právě tady se domlouvají nové akce ve vsi, propírají se drby, ale řeší se i zásadní životní situace, a dokonce tu mnohdy probíhají i (ne zcela standartní) lékařské prohlídky. A kdo jiný než sympatická Táňa by se měla chopit průvodcovského řemesla a hospodu a místní štamgasty vám představit.

Prima pauza s Hvězdami nad hlavou: Podívejte se na představení štamgastů

Táňa Prokešová v hospodě totiž vypomáhá, velkým šéfem hospody je pan Tuček. Standa je trochu morous, na druhou stranu má ale srdce na správném místě. Jeho komunikační dovednosti ale nejsou vždy na jedničku, právě proto by se bez Táni neobešel. Táně se zase hodí každá koruna, takže si ráda přivydělá a svou pohodovostí dodává hostům k pivu a něčemu k snědku rovnou i dobrou náladu.

Hospoda by nebyla, čím je, kdyby v ní nebyl každodenně plukovník Macháně. Radek Macháně je sice trochu podivín, který „nedá ránu“ bez své flinty, kterou má stále po ruce. Nicméně je to právě on, který Standu Tučka zásobuje vynikající zvěřinou. Jen psst, nesmí se to dozvědět drbna Šímovka!

Jako doma je Na Kovárně i Franta, místní pitoreskní postavička. Frantu opustila partnerka a on není schopen se přes rozchod překlenout. A tak jezdí na traktoru, aby vyjezdil žal. Najde se v Poběžovicích či okolí některá, která mu zvládne smutek překonat?

Posledním do skladby štamgastů je pan doktor Mrázek. Pan doktor je sice na penzi, pro místní je ale stále panem doktorem, který dokáže pomoci vždy a každému, když je to potřeba!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.