Sledujte exkluzivní ukázku z Hvězd nad hlavou: Toho bejka už nepřipouštět!

Hvězdy nad hlavou (2): Tohohle bejka nepřipouštět

Také jste se v první epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou divili nečekanému vzplanutí mezi ex-manžely Lucií a Jirkou? Vášnivá noc v seníku bude mít nečekanou dohru. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázku z další epizody Hvězd nad hlavou, kterou můžete sledovat už teď v iPrima Videopůjčovně, nebo opět v pondělí ve 20:15 na Primě.

Stará láska nerezaví a u Terezy Kostkové a Romana Vojtka v seriálu Hvězdy nad hlavou to platí dvojnásob! Jirka Bouček (R. Vojtek) má prostě charisma a vědomy jsou si toho všechny ženy v Poběžovicích i okolí. A ačkoliv se jeho bývalá manželka Lucie snažila vzdorovat, nepovedlo se…

Hvězdy nad hlavou sledujte v pondělí!

Jenže jejich společné vzplanutí a společně strávená noc na seníku bude mít dohru, která bude rezonovat celou vsí. Všichni místní si totiž myslí, že k sobě Jirka s Luckou patří, a to v čele s Jirkovými rodiči. Když si tedy Plukovník všimne překvapivého dění v místním seníku, zpraví o tom samozřejmě celou vesnici.

A dobré zprávy se nesou rychle, naprosto bez přičinění, a hlavně vědomí ústředních účastníků. Všichni si proto začnou myslet, že se k době bývalí manželé vrací. Je tomu ale opravdu tak?

Sledujte druhou epizodu seriálu Hvězdy nad hlavou už teď v exkluzivní předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně nebo se na ni podívejte v pondělí ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek