22. prosinec 2016 na Primě: dinosauři, zvířátka, dědeček i premiéra filmu Raluca

Co vás čeká 22. prosince 2016 na Primě? Putování s dinosaury, Dunston: Sám v hotelu, Děvčata, nedejte se!, Rolničky, kam se podíváš, Nezlobte dědečka a premiéra českého snímku Raluca.

V 8.50 se na Primě vypravte na Putování s dinosaury. Zapomeňte na Jurský park! Teprve teď máte opravdu možnost stát se součástí světa, v němž vládnou dinosauři. To, co jste si mohli zatím jen představovat, se stává skutečností a vaše cesta do druhohor může začít. Zažijete putování s dinosaury v dobách, kdy vládli Zemi. Jejich cesta začíná před 70 miliony let na Aljašce, kdy je každý rok dlouhá a temná zima nutí v tisícihlavých stádech k stěhování z jejich domovů za potravou na jih. Dinosauři už dlouho představují jedinečný fenomén, který jako magnet přitahuje děti i dospělé. A není to jen jejich gigantickými rozměry a růzností druhů. Stále si klademe otázky: „Kam zmizeli? Jak žili? Jaké byly jejich vzájemné vztahy? Žijí mezi námi jejich potomci?" A na základě nejnovějších poznatků je právě vybudován příběh filmu Putování s dinosaury – který je vrcholným a strhujícím zážitkem.

V 10.45 na Primě odstartuje dobrodružství o malém opičákovi Dunston: Sám v hotelu. Nepřejte si vědět, co se stane, když se v pětihvězdičkovém hotelu objeví zloděj šperků se svým orangutanem. Ve chvíli, kdy se navíc čilá opička pánovi vymkne z rukou a začne si dělat, co chce, je rázem z luxusního hotelu cirkus. Všichni, až na ředitelova desetiletého syna, chtějí uličnické zvíře polapit. Jen Kyle se mu snaží pomoci k útěku.

Od 12.40 dostanou děvčta originální radu ve filmu pro pamětníky Děvčata, nedejte se! Emanuel Pokorný žije skromně v penzionu na předměstí, protože nemá práci. Spolužák ze studií Roubal ho doporučí na místo profesora venkovského dívčího penzionátu. Dívka Lidka sehnala práci a své dítě dala na pár dní do péče bývalého milence a otce dítěte, Jiřího. Jiří žije nevázaně ve stejném penzionu jako Emanuel a dítěte se chce zbavit. Uloží ho do Emanuelovy postele a uteče. Překvapený Emanuel nemá čas pátrat po rodičích dítěte, a tak se o ně postará. Druhý den odjíždí na venkov, aby se ucházel o místo v penzionátu. Jako bezúhonný muž místo profesora dostane. Do přiděleného pokoje pronese dítě tajně v košíku, při vyučování ale vzbudí u studentek podezření, že nebydlí sám. Jeho tajemství odhalí Vlasta, která je do Emanuela tajně zamilovaná..

Ve 14.15 si zažije Arnold Schwarzenegger stav, kdy jsou Rolničky, kam se podíváš. Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal.

A od 16.10 dostanou všichni doporučení ve filmu pro pamětníky Nezlobte dědečka.Eman Vovísek zapíjí nešťastnou lásku k Lidušce, která se provdala za jeho bratrance, továrníka Daňka. Protože je Eman v opilosti agresivní, odvezou ho do nervového sanatoria, kde se sejde se strýcem Hanibalem. Hanibal se zhroutil poté, co se s ním rozešla manželka Matylda. Matylda chtěla být volná, aby se mohla provdat za svou první lásku, strýce Jonathana, který má přijet z Ameriky. Jonathan pošle telegram, že se zdrží v Paříži. Daňkovi se taková situace nehodí. Předpokládal, že se Liduška bude věnovat návštěvě z Ameriky a on sám mezitím pojede za milenkou. Navštíví proto Vovíska a přemluví ho, aby hrál roli Jonathana. Když Matylda zjistí, že Jonathan je už v Praze, začne ho pronásledovat. Hanibal uteče ze sanatoria a ze žárlivosti chce domnělého Jonathana zabít. Do všeobecného zmatku přichází skutečný Jonathan a prozradí, že přijel jen proto, aby všem oznámil své zasnoubení s mladou Američankou. Matylda se vrátí k Hanibalovi a Vovísek k sekretářce Josefince, která ho už dávno miluje.

Ve 20.15 se na Primě těšte na VIP Prostřeno! a posléze na sváteční TOP STAR magazín. A od 22.45 odstartuje český snímek Raluca. Bývalý policista Filip Marold je soukromý detektiv a o práci nemá nouzi. Má poměr se svou sekretářkou Markétou , která je manželkou Filipova kamaráda Bruna, který je stále u policie a pomáhá Filipovi se sháněním informací. Filipa Marolda si najala Karolína Krausová, aby zjistil, zda se její nevlastní syn Martin, nedostal na šikmou plochu, neboť se začal stýkat s pochybnými lidmi. V baru, kam Filip Martina sledoval, zaujme Filipa dívka Raluca, kterou Martin obtěžoval. Filip se s Ralucou začne bavit, ale když Martin odejde, Filip se rozloučí a spěchá za ním. Martin si na Filipa počkal, zbije ho a ležícího na zemi jej najde Raluca, která pozve Filipa k sobě na skleničku. Ze skleničky se stal románek a Filip tráví u Ralucy dost času, neboť mu vysvětlila, že její manžel Vlado jezdí domů jen na víkendy. Filipovi přišel email s nahrávkou z jeho bytu a s fotkou Ivana Vrbovského, jeho bratra Romana a z fotky je jedna osoba vystřižena. Roman s Ivanem ovládali pražskou prostituci, Roman byl zatčen a Ivan zabit. Filip byl tehdy u policie, byl obviněn z vraždy Ivana, ale nebyl odsouzen, jen propuštěn z policejní služby…

Od chvíle, kdy se Filip začal scházet s Ralucou, přestal být ostražitý a začala jej dohánět minulost. Filipovi zavolá vystrašená Raluca, která tvrdí, že ji Vlado napadl a Filip se rozjede k ní domů, kde se s Vladem popere a zabije ho nožem, který mu Raluca podala. Roman Vrbovský byl propuštěn a Filip zjišťuje, že Vrbovský žil s paní Krausovou, s kterou se navíc včera sešla Markéta. Filip začne být ve střehu, ale už je pozdě, neboť se ukáže, že Raluca byla celou dobu ve spojení s Romanem Vrbovským. Když je Filip zatčen a vyslýchán kamarádem Brunem, dojdou mu i další souvislosti, neboť Bruno vzal Filipa na setkání s Romanem Vrbovským. Filip občas přemýšlel, jak by Bruno reagoval, kdyby se dozvěděl, že mu chodí za manželkou a teď už to ví. Co Filip neví, je to, že vystřižená osoba z fotky byla Raluca…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.