5 největších českých hrdinů z Pevnosti Boyard!

Přišli, uviděli, zvítězili. Češi, kteří vybojovali pro nadace pomáhající dětem, vozíčkářům, seniorům a dalším statisíce v Pevnosti Boyard. Někteří překvapili více než ostatní. Podívejte se na ně.

VŠECHNY DÍLY PEVNOSTI BOYARD NAJDETE V ONLINE ARCHIVU PrimaPlay

Pevnost Boyard, která poprvé v roce 2016 přivítala české týmy, odhalila pro české televizní diváky i několik hrdinů. Odvahu by mohli rozdávat, týmovou spolupráci a podporu vyučovat. Někteří do všech úkolů šli po hlavě, jiní s chladnou hlavou, ale všichni srdcem. Předvedli výkony, u kterých žasli všichni u obrazovek.

Vybrali jsme pět nejlepších.

1) Jan Čenský

Nejstarší soutěžící s pokorou přistoupil ke všem úkolům, které mu Otec Fura předložil. V šestém dílu Pevnosti Boyard byl nejsilnějším článkem. O tom se shodla i celá skupina. Podívejte se na jeho úkoly.

Úkol: Římsa

Úkol: Havěť

2) Ondřej Gregor Brzobohatý

Ondřej nebyl pro diváky překvapením. V minulých letech se sám zúčastnil soutěže, jež měla prověřit fyzičku celebrit a s přehledem ji vyhrál. Na Pevnosti Boyard pro něj nebyl úkol, který by nezvládl. Ondřej viditelně bojuje srdcem a má týmového ducha, což předvedl i se svou manželkou.

Úkol: Tobogán

Úkol: Houpačka

3) Vanda Hybnerová

Krásné, talentované herečce už není dvacet, ale její týmový duch a nekonečný klid i v těch nejvypjatějších situacích byl obdivuhodný. Toho si všimli i diváci.

Úkol: Kasino

Úkol: Spanilá jízda

Vendula Pizingerová

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje ukázala, že rozhodně není z cukru. Jako kapitánka několikrát ukázala odvahu a odhodlání pro nadaci přinést co nejvíce peněz.

Úkol: Budka

David Gránský

Herec z Ohnivýho Kuřete ukázal, že dokáže jít do všeho po hlavě a bojovat opravdu tvrdě. Každý úkol si vysloveně užíval a vždy přinesl klíč.

Úkol: Knihovna

Úkol: Bungee jumping


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.