9 nejvtipnějších úkolů z Pevnosti Boyard

Ne, všechny úkoly se netýkají Jakuba Koháka. Některé disciplíny jsou opravdu hlavně pro pobavení druhých a Otec Fura umí být pěkně zlomyslný. Podívejte se na to nejlepší.

VŠECHNY DÍLY PEVNOSTI BOYARD NAJDETE V ONLINE ARCHIVU Prima PLAY

Pevnost Boyard není jen nebezpečná, plná rozzuřených tygrů a discplín, u kterých je vám fyzicky nevolno už jen při jejich sledování. U Pevnosti Boyard se totiž i hodně nasmějete. Často v rámci cizího neštěstí.

Vybrali jsme pro vás ty nejvtipnější momenty přímo ze soutěžení našich českých celebrit.

Úkol s názvem Kafemlýnek nikdy nezklamal. Nejvtipnější byly komentáře úplně prvního soutěžícího Vojty Kotka a jeho pády.

Kafemlýnek s banánem. Jakub Kohák si zkrátka vzal na Pevnost Boyard svačinku a tu vytrousil během disciplíny Kafemlýnek. Málem po slupce od banánu ještě uklouzl! Věřte, že tohle už může napsat opravdu jen život a Jakub Kohák.

Pavoučí síť si užil Ondra Havel vrchovatě. Lepidlo zapracovalo tak, jak má, a jeho boj ve stylu Řehoře Samsy z Kafkovy Proměny byl k popukání. Samozřejmě pro nás diváky, ne pro něj samotného, jehož lepidlo přilepilo tak, že se málem nedostal včas z kobky Boyardu.

Není nad takovou projížďku na kole. A jelikož jste na Pevnosti Boyard, ta projížďka bude na laně a ještě vzhůru nohama. Dole vás samozřejmě sledují mlsní tygři, kteří jedli naposledy za Napoleona, jenž Boyard nechal postavit. Jakub Kohák si však vyhlídkovou jízdu moc užil. A trochu zapomněl na čas. Ten soutěžní.

Neposlušné šváby si užila Vendula Pizingerová. Ta sice všechno zvládla, ale švábům se v jejím výstřihu opravdu líbilo, prý přežijí i nukleární válku.

David Gránský se roztomile dohadoval během úkolu se svými kolegy. Trochu později si totiž všiml, že jeho disciplína obsahuje i pěkně vypasené hady.

Kasino s flegmatikem Janem Dolanský. Jan Dolanský je hlasem televizní stanice Prima Cool. A tak trochu cool je i doopravdy.

Stylista Dušan Chrástek je více zvyklý na přehlídková mola, a tak si disciplínu s názvem Hasičárna vysloveně odbaletil.

Velký únik Vojty Kotka. Další snažení, které vyšlo vniveč, ale divák se královsky bavil.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.