9 nejvtipnějších úkolů z Pevnosti Boyard

Ne, všechny úkoly se netýkají Jakuba Koháka. Některé disciplíny jsou opravdu hlavně pro pobavení druhých a Otec Fura umí být pěkně zlomyslný. Podívejte se na to nejlepší.

VŠECHNY DÍLY PEVNOSTI BOYARD NAJDETE V ONLINE ARCHIVU Prima PLAY

Pevnost Boyard není jen nebezpečná, plná rozzuřených tygrů a discplín, u kterých je vám fyzicky nevolno už jen při jejich sledování. U Pevnosti Boyard se totiž i hodně nasmějete. Často v rámci cizího neštěstí.

Vybrali jsme pro vás ty nejvtipnější momenty přímo ze soutěžení našich českých celebrit.

Úkol s názvem Kafemlýnek nikdy nezklamal. Nejvtipnější byly komentáře úplně prvního soutěžícího Vojty Kotka a jeho pády.

Kafemlýnek s banánem. Jakub Kohák si zkrátka vzal na Pevnost Boyard svačinku a tu vytrousil během disciplíny Kafemlýnek. Málem po slupce od banánu ještě uklouzl! Věřte, že tohle už může napsat opravdu jen život a Jakub Kohák.

Pavoučí síť si užil Ondra Havel vrchovatě. Lepidlo zapracovalo tak, jak má, a jeho boj ve stylu Řehoře Samsy z Kafkovy Proměny byl k popukání. Samozřejmě pro nás diváky, ne pro něj samotného, jehož lepidlo přilepilo tak, že se málem nedostal včas z kobky Boyardu.

Není nad takovou projížďku na kole. A jelikož jste na Pevnosti Boyard, ta projížďka bude na laně a ještě vzhůru nohama. Dole vás samozřejmě sledují mlsní tygři, kteří jedli naposledy za Napoleona, jenž Boyard nechal postavit. Jakub Kohák si však vyhlídkovou jízdu moc užil. A trochu zapomněl na čas. Ten soutěžní.

Neposlušné šváby si užila Vendula Pizingerová. Ta sice všechno zvládla, ale švábům se v jejím výstřihu opravdu líbilo, prý přežijí i nukleární válku.

David Gránský se roztomile dohadoval během úkolu se svými kolegy. Trochu později si totiž všiml, že jeho disciplína obsahuje i pěkně vypasené hady.

Kasino s flegmatikem Janem Dolanský. Jan Dolanský je hlasem televizní stanice Prima Cool. A tak trochu cool je i doopravdy.

Stylista Dušan Chrástek je více zvyklý na přehlídková mola, a tak si disciplínu s názvem Hasičárna vysloveně odbaletil.

Velký únik Vojty Kotka. Další snažení, které vyšlo vniveč, ale divák se královsky bavil.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.