Aplikace PRIMA KVÍZY nově s kvízy z oblasti krimi

FTV Prima rozšiřuje svou aplikaci Prima Kvízy o kvízy zaměřené na oblast krimi. Tematicky tak navazuje na úspěšný seriál s detektivními motivy V.I.P. vraždy. Aplikaci Prima Kvízy, která je určena pro mobilní telefony a tablety, si instalovalo již 126 000 uživatelů.

„Úspěch aplikace Prima Kvízy předčil naše očekávání. Již půl roku pravidelně obsazujeme přední pozice v žebříčcích hodnotících počet stáhnutí. Momentálně jsme na třetí pozici v Google Play a na čtvrté pozici v App Store,“ říká Daniel Grunt, šéf nových médií FTV Prima, a dodává: „Neděle 17. dubna byla dokonce rekordní, co se týká počtu hráčů, Prima Kvízy si během jednoho dne zahrálo 9000 hráčů.“

Myslíte si, že vám to pálí víc než Soně Norisové nebo Patriku Děrgelovi? Otestujte se. Stačí si stáhnout aplikaci Prima Kvízy a hned zjistíte, zda umíte odhalit vraha dříve než seriáloví hrdinové. Aplikace Prima Kvízy je zdarma a příjemně se s ní zabavíte třeba při čekání na váš oblíbený pořad.

Zábavná vědomostní aplikace Prima Kvízy je vhodná pro všechny mobilní telefony i tablety. Zahrnuje nyní celou řadu nových her, můžete se také těšit na nové kvízy, témata a osobnosti. ZDARMA ke stažení je ZDE na www.primakvizy.cz

Podívejte se na VIDEU hned v úvodu článku, jak si aplikaci Prima kvízy užil na vlastní mozek Patrik Děrgel, představitel oblíbeného komisaře Berana z V.I.P. vražd.

Jak aplikace Prima Kvízy funguje:

V Prima Kvízech si zvolte svého protihráče a aplikace vám vybere vědomostní okruh. Zahrajte si proti svým přátelům nebo osobnostem naší obrazovky. Kromě svých oblíbenců ze seriálu V.I.P. vraždy si tak zahrajete třeba proti Zdeňku Pohlreichovi, Martinu Dejdarovi, Liboru Boučkovi nebo Jakubu Prachařovi a dalším celebritám.

Během hry vám dokonce změříme vaše PQ neboli Prima Kvocient.

Čím rychleji a přesněji splníte zadané úkoly, tím vyššího dosáhnete výsledku. Výsledky svého soupeře vidíte okamžitě.

Bavit se dále můžete otázkami na téma Česko, Osobnosti atd. Ve hře je obrovské množství různorodých témat a v rámci jednoho kola si můžete vyzkoušet rozmanité minihry, jako je Tajenka, Doplňovačka, Seřazovačka nebo Stopka.

Dále tady najdete například otázky na pohádkové postavy, pohádky, večerníčky, knihy, kvízy či tajenky na česká pořekadla, přísloví atd. Svoje PQ si jednoduše porovnáte v žebříčku se svými kamarády a protihráči.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.