Boj o čest i strdí. Bavte se u další megashow Máme rádi Česko!

Kdo z českých celebrit přijde tentokrát prověřit své vědomosti do soutěžního zábavného pořadu Máme rádi Česko? Tady je osazenstvo sobotních týmů Jakuba Prachaře a Lou Fanánka Hagena.

Moderátor a rozhodčí soutěže Libor Bouček to večer rozhovdně nebude mít lehké. Do boje nastupují jednak mladé pružné mozky, ale i ty opravdu zkušené.

Tuto sestavu si nenechte ujít v sobotu večer na Primě. Show začíná ve 20:15

Jakub si do arény pozval hudebního skladatele Aleše Hámu, který momentálně pracuje také na atentátu na Heydricha. Druhou jeho soutěžící bude pilná zpěvačka a studentka gymnázia Gábina „Gabčíková“ Gunčíková a jako třetí nastoupí po Jakubově boku oblíbená i všeho znalá herečka Naďa Konvalinková.

Lou Fanánek si do soutěže přizval rovněž silné posily. Představí odvážného motorkáře a muže s bezelstným výrazem, který toho ovšem hodně ví, Lukáše Pavláska. Naprostou oporou jeho týmu má být služebně nejstarší Milan Šteindler a expertkou na hudbu i filmy by tentokrát mohla být zpěvačka Tereza Kerndlová. Ale kdo ví, jak se který soutěžící nakonec projeví?

Bavte se při malé ukázce ze soutěže už teď. Lukáš Pavlásek a jeho boj o strdí.

Tento sestřih stojí také za to:-)

Už jste viděli nové letní identy TV Prima? Podívejte se na video ze zákulisí jejich natáčení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.