BONUSY ze Show Jana Krause: Dva Čechokanaďané a slovenský prezidentský kandidát

Podívejte se na videa z natáčení z posledního vysílání Show Jana Krause.

Do posledního dílu Show Jana Krause přijali pozvání herec a politik Milan Kňažko, nejen herečka Martina Adamcová a režisér Petr Lom.

Byl v 5 stranách, ale všechny založil. A co s nadsázkou slibuje herecký prezidentský kandidát? „V zimě nebude sněžit ve městech, ale jen na horách.“

„Zamilovat se je omyl mládí a matriarchát je pro lidstvo jediná záchrana,“ říká četařka Babinčáková z Tankového praporu a legendární moderátorka Her bez hranic Martina Adamcová.

Režisér Petr Lom má politologii na Harvardu, ale točí po světě dokumenty. Proslavil ho film o krádežích nevěst v Kyrgyzstánu. A před čím třetího hosta varovala rodina? Sestřenice: třetí host je vždycky nějaký exot, táta: pozor na moderátora, je drzý, tetičky: Kraus hosta úplně zlikviduje.

Podívejte se na fotogalerii z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.