BONUSY ze Show Jana Krause: Dva Čechokanaďané a slovenský prezidentský kandidát

Podívejte se na videa z natáčení z posledního vysílání Show Jana Krause.

Do posledního dílu Show Jana Krause přijali pozvání herec a politik Milan Kňažko, nejen herečka Martina Adamcová a režisér Petr Lom.

Byl v 5 stranách, ale všechny založil. A co s nadsázkou slibuje herecký prezidentský kandidát? „V zimě nebude sněžit ve městech, ale jen na horách.“

„Zamilovat se je omyl mládí a matriarchát je pro lidstvo jediná záchrana,“ říká četařka Babinčáková z Tankového praporu a legendární moderátorka Her bez hranic Martina Adamcová.

Režisér Petr Lom má politologii na Harvardu, ale točí po světě dokumenty. Proslavil ho film o krádežích nevěst v Kyrgyzstánu. A před čím třetího hosta varovala rodina? Sestřenice: třetí host je vždycky nějaký exot, táta: pozor na moderátora, je drzý, tetičky: Kraus hosta úplně zlikviduje.

Podívejte se na fotogalerii z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.