Seriály a filmy

11. března 2013 16:51

Markéta Zídková

Boris Hybner s dcerou Vandou otestují naše znalosti

Víte, co je to kondominium? A čemu se říká fanka? Moderátor Jiří Krampol si tentokrát pozve jako hosty otce a dceru. Vynikajícího českého mima, který učí pantomimu a tanec na AMU Borise Hybnera a jeho dceru – herečku a fotografku Vandu. Sledujte další díl zábavného pořadu Nikdo není dokonalý.

Dívejte se v úterý 12. 3. ve 20.15 na Prima family.

Borise s Vandou spojuje nejen stejná krev, ale také herecká profese. Boris se léta věnuje pantomimě, s níž začínala původně i Vanda. Teprve později se dala na herectví a fotografování. Vanda vysvětluje, že na „stará“ kolena se k pantomimě zase vrátila, s tátou připravují představení o starých klaunech.

Kde se ve Vandě vzaly herecké geny, je jasné, co ale Boris nechápe, je to, kde se v ní vzala láska ke koním. Vanda se před několika lety odstěhovala s dcerami a svým mužem, hercem Sašou Rašilovem, na Vysočinu, kde má statek a chová osm koní. Do koní se ale prý zamilovala i další Borisova dcera a Vandina nevlastní sestra Lenka. Zato Boris ke koním nemá vztah žádný, dokonce má problém toto zvíře na jevišti u Jiřího Krampola předvést. To raději pantomimicky znázorní, co je to surrealistické ucho.

Trojice si bude povídat také o cestování. Zatímco oba muži sjezdili s divadlem celý svět, Vanda se prý zatím drží raději jen Evropy, bojí se totiž létat, a proto volí destinace, do nichž může dojet autem. Nedávno ale svůj strach z létání překonala. Kam si zaletěla na prodloužený víkend a jaký si tam splnila sen? Dívejte se už v úterý ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.