Ceny TýTý 2012

22. ročník ankety TýTý je tady! Hlasujte pro své oblíbené pořady, herce a moderátory, které znáte z televize Prima family.

Televize Prima family i letos nominovala do ankety TýTý vaše oblíbené pořady, herce a moderátory.

Kategorie Osobnost televizního zpravodajství:

Ivana Gottová

Kategorie Osobnost televizní zábavy:

Jan KrausZdeněk Pohlreich Ondřej Sokol

Kategorie Herec:

Ondřej Sokol

Kategorie Herečka:

Tereza Kostková

Kategorie Pořad roku:

Ano, šéfe!Česko Slovensko má talentFarmář hledá ženuProstřenoPartičkaShow Jana KrauseTop Star magazín

Kategorie Seriál roku:

Cesty domů

Jak hlasovat?

Hlasování probíhá ve dvou kolech nominačním (4. 3. 2013 31. 3. 2013) a finálovém (15. 4. – 26. 4.).

I. fáze hlasování – nominační

Nominujte svého favorita!Soutěžní SMS zasílejte na:906 15 09

V 1. kole (nominačním), které probíhá od 4. 3. 2013 do 31. 3. 2013, se nominuje v tisku pomocí SMS (do 31. 3. do 24.00) ve tvaru: TT mezera ČÍSLO KATEGORIE mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ nebo NÁZEV POŘADU (např. TT 1 Jan Novak), kdy počet SMS z jednoho čísla je omezen na 30, a na kuponech nalepených na korespondenčních lístcích (nejzazší je razítko z 29. 3.), které jsou uveřejněny v 8 časopisech vydavatelství BAUER MEDIA v.o.s. Jedná se o Týdeník Televize, TV Max, TV Revue, TV Plus, Claudia, Chvilka pro tebe, Tina, Žena a život.Internetové hlasování bude probíhat na adrese www.tyty.cz v TOMTO FORMULÁŘI. Hlasování bude omezeno na e-mailovou adresu. Z jedné e-mailové adresy bude možné hlasovat pouze jednou. Tato adresa musí být funkční, jedině tak bude možné hlasy započítat.

Hlasující přes internet budou zařazeni do slosování o věcné ceny pouze ve druhém kole, vyjma automobilu.

Názvy a čísla kategorií:

1. Osobnost televizního zpravodajství (tvar pro SMS TT 1)2. Osobnost televizní publicistiky (tvar pro SMS TT 2)3. Osobnost televizní zábavy (tvar pro SMS TT 3)4. Sportovní moderátor (tvar SMS TT 4)5. Herec (tvar pro SMS TT 5)6. Herečka (tvar pro SMS TT 6)7. Zpěvák (tvar pro SMS TT 7)8. Zpěvačka (tvar pro SMS TT 8)9. Pořad roku (tvar pro SMS TT 9)10. Seriál roku (tvar pro SMS TT 10)

Cena SMS je 9 Kč vč. DPH. Do jedné SMS se vybere pouze 1 osobnost nebo 1 pořad. Počet SMS z jednoho čísla je omezen na 30. Poskytovatelem služby je společnost BAUER MEDIA v.o.s. se sídlem Moulíkova 1b, 150 00 Praha 5. Kontakt: sms@bauermedia.cz nebo infolinka: +420 257 32 32 51. www.platmobilem.cz

Sečtením všech hlasů (ze SMS, z korespondenčních lístků a z webů) se určí pět nejoblíbenějších z každé kategorie, pro které se hlasuje ještě jednou od počátku dubna.V dubnu 2013 začíná tzv. 2. kolo finálové, které probíhá od 15. 4. 00.00 hod do 26. 4. 24.00 hod. Hlasuje se formou SMS na telefonním čísle 906 15 09.

Hlasujte pro své oblíbené pořady a své oblíbené tváře Televize Prima family!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.