Colombo vyšetřuje nejen v práci

Janovi Kolumnému nikdo na oddělení neřekne jinak než Colombo. Z Mordparty je nejstarším a nejzkušenějším policistou. Nikdy by nevzal úplatek. Zatímco během vyšetřování cítí pevnou půdu pod nohama, doma ji výrazně ztrácí.

Colombo je poctivý policajt, který by nikdy nevzal úplatek, nikdy by nenechal někým jiným ovlivnit vyšetřování. V oddělení je nejstarším detektivem a vyšetřovatelem, všichni si ho váží, protože to byl on, kdo jim pomáhal, když nastupovali do kriminalistiky.

V soukromí "vychovává" dvě už dospělé dcery společně s manželkou. Ženskému světu nerozumí, on je ten, který v domácnosti tahá za kratší konec. Dceři Anně neschvaluje jejího partnera, jeho intuice mu to nedovoluje.

Colomba hraje Jiří Bartoška

Mordpartu uvidíte už 28. srpna v neděli na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.