Další dávka adrenalinu, testy biků i trénink reprezentace. Sledujte Bikesalon!

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu v 10.10 na Primě!

Pořádná dávka adrenalinu a napětí bez námahy? To bychom chtěli už trochu moc… Pravdou ale je, že na novém elektrobiku Specialized Turbo Levo FSR Comp Carbon se při stejné zátěži člověk podívá na daleko zajímavější místa. Kolo má totiž enormní sílu a tah, takže bikera doveze i do těžko dostupných destinací. Stále to sice neznamená, že jízda v technice bude zadarmo, pokud vám ale scházela dostatečná motivace ke šlapání, právě jste ji našli. Víc už nám poví testovací jezdec Dan.

Skákejte s námi a třikrát volejte hurá, elektrický Scott Genius konečně vypadá k světu. Náš testovací jezdec Lukáš ho protáhl po trailech poblíž hlavního města a kolo ho vzhledem k přijatelné ceně oproti konkurenci opravdu překvapilo. Nejen že má 11stupňové řazení, díky kterému dojedete domů, i když vám vypne motor, ale navíc i dobře funguje z kopce, a člověk si tak na něm užije kupu zábavy. Dívejte se, abyste věděli, jak dopadl náš test.

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Víte, jak vypadá typický cyklokroskový trénink naší reprezentace? Vyrazili jsme se na něj podívat do mekky českého cyklokrosu, do města Tábor. Uvidíte nejen zdejší zázemí, ale i způsoby, jakými se jedni z nejlepších jezdců světa připravují na stále populárnější závody, a samozřejmě nebudou chybět ani rozhovory s těmi nejzasvěcenějšími.

Pro jednoho hračka, pro jiného velká neznámá. Ani jízdní kolo nejde uchránit před zubem času, a i když se to možná nezdá, také přes zimu ho při nešetrném uložení můžete značně poškodit. Povíme si proto, co všechno by cyklisté měli udělat, kde by své jednostopé miláčky měli ideálně skladovat, a co všechno je třeba zkontrolovat, aby mohli na jaře vyjet co nejdříve a bez starostí.

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz Čeká nás také oblíbená soutěž o cyklistické ceny od výrobců Carlson, Gola a CUBE. Soutěžíme o kompletní sadu cyklokosmetiky, sadu praktického nářadí nejen pro váš jednostopý stroj nebo o slušivou přilbu, která vám zajistí bezpečnější cestu na jakékoliv cestě. Jak zní soutěžní otázka? Nebojte, už brzy se ji dozvíte. Stačí se v sobotu dopoledne dívat na Bikesalon.

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 10.10 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.