Seriály a filmy

26. října 2020 08:00

13 nejlepších hororů na Halloween online

Pokud hledáte pořádnou nálož strašidelných filmů, které si můžete kdykoliv přehrát online, vybrali jsme pro vás v redakci hned 13. Zabrouzdat můžete v našem archivu iPrima.cz ale můžete i do jiných žánrů. Vyberte si podle vašeho gusta.

Někomu přinese uvolnění a odreagování pěkná komedie, někdo se ale naopak zrelaxuje u zdařilého hororu. Podle jisté studie z roku 2012 od Westminsterské univerzity v Londýně dokonce může mít sledování strašidelných bijáků až pozitivní vliv na lidské zdraví. Odborníci mají odpověď i na to, proč nám sledování hororů a strach dělá dobře.

Užijte si tedy krátkodobou dávku stresu v našem archivu iPrima.cz, kde nyní najdete přes stovku nejrůznějších thrillerů a hororů včetně legendárních lahůdek, nebo jejich pokračování.

Všechny filmy hororového žánru si s veškerou hrůzou můžete ihned přehrát online! Vybírejte ze široké nabídky:

13 nej hororových filmů podle redakce:

1. Hellraiser

Legendární masochistický pekelník s hřebíky v lebce přichází! Larry Cotton se stěhuje se svou manželkou Julií do starého rodinného domu. Půdu podle všeho nějaký čas obýval Larryho nezvěstný bratr Frank. Julia kdysi Larryho s Frankem podvedla, dal jí něco, co se svým možná až moc slušným manželem nikdy nepoznala. Nikdo netuší, že se Frank spojil s peklem a vrátit zpět ho může krev dopadající na podlahu prázdné půdy.

2. T.M.A.

V mysteriózním hororu naší domácí produkce začíná osamělý hrdina podléhat energii tajemného domu a odhalovat pozadí děsivých tragédií, které se v něm odehrály. Film Juraje Herze vám sice nejspíš nepřivodí noční můry, nepostrádá však poctivé lekačky, ponurost ani scény, při nichž tuhne krev v žilách.

3. Skrýš

Forenzní psychiatrička v podání Julianne Moor vybudovala svou kariéru na definování rozpolcených osobností schizofreniků. Čím více se toho dozvídá o novém pacientovi Adamovi, tím více je život její i jejích blízkých v ohrožení.

4. Slimáci

V malém městě dojde k přemnožení zmutovaných, velmi nebezpečných slimáků, kteří si s velkou oblibou začnou pochutnávat na místních lidech. Jedinou nadějí se stává hygienik, který se s pomocí přátel pouští do boje s tímto slizkým zlem.

Amityville: Probuzení

Zlo se po čtyřiceti letech opět probouzí! Bella, její dvojče James a malá sestra Juliet se se svou matkou přestěhují do nového domu. Hlavním důvodem je, že potřebují ušetřit peníze, aby mohli pro Jamese, který je v kómatu, zaplatit nákladnou zdravotní péči. Dům Amityville jim po všech stránkách vyhovuje. Navíc James nejen nečekaně nabyde vědomí, ale začne se zázračně uzdravovat. Radost rodiny netrvá dlouho. V domě se začnou dít i další nadpřirozené jevy. Děsivé. Bella začne matku podezřívat, že jim o jejich novém domově neřekla úplně všechno. Její tušení se brzy potvrzuje...

Kukuřičné děti

Záruka kvalitního strachu! Vždyť literární předlohou dnes již kultovního snímku byla povídka mistra hororu Stephena Kinga. Dvanáctiletý kazatel přijíždí do malého městečka obklopeného nekonečnými lány kukuřičných polí. Ovládne místní děti a přikáže jim zabít všechny dospělé, aby jejich krev přiživila úrodu. Některé z nich se pokusí utéct, ale krvelačný Malachai je uloví.

Pěna zabiják

Z hlubin země začne vytékat podivná, ale velmi chutná pěna podobná jogurtu. Lidé jí začnou konzumovat a pěna je začne ovládat. Rychle se dostává do všech obchodů, kde na ni již čekají nenasytní zákazníci, ale pěna již brzy ukáže svou pravou tvář.

Cesta do Afriky

Otec se svojí dcerou a přítelkyní se vydají na výlet do africké pouště, aby pozorovali život hyen. Ne všechno však probíhá podle plánu. Nečekaně se připletou mezi obchodníky se zvěří. V rozlehlé africké poušti začíná boj o přežití.

Lidská skvrna

Vážený univerzitní profesor Silka (Anthony Hopkins) si celým svým životem nese tajemství, které se mu podařilo skrývat před dětmi, manželkou a přáteli celých 50 let, do doby, kdy do jeho života vstoupí spisovatel Nathan Zuckerman (Gary Sinise). Pravda o jeho identitě exploduje do devastujících souvislostí. Divoký intimní cit k mladičké Faunii (Nicole Kidman) už jen završí tragédii jeho života.

Malý svědek

Frank Morrison (John Travolta) má problémy s alkoholem, rozvádí se s ním žena. Jeho syn Danny se se situací vyrovnává po svém. Stane se z něho rebel a problémy následují jeden za druhým. Drama vyvrcholí ve chvíli, kdy se matka znovu vdá za záhadného fešáka Ricka (Vince Vaughn), který požaduje kontrolu nad vším v rodině. Danny zjistí, že jeho otčím je vrah... A ten nepotřebuje svědka...

Hra na vraha

Parta studentů slaví konec studií v odlehlém prázdninovém domě. Bujarou zábavu ukončí přítomnost sadistického psychopata, který je zatáhne do soutěže. Pravidla jsou jednoduchá – kdo chce přežít, musí zabít ostatní. Kamarády i páry čeká zkouška důvěry. Domů se dostane jen jeden. Kdo přežije? Hluboko uvnitř jsme všichni zabijáci...

Vášeň

Brian De Palma rozehrál napínavý erotický thriller o smyslném vztahu dvou žen, dvou rivalek, které v soupeření neznají meze. Rachel McAdams v roli elegantně zlomyslné kariéristky neváhá udělat maximum pro své povýšení. Nejenom že ukradne nápad své asistentce (Noomi Rapace), ale není jí zatěžko využít a psychicky rozložit zbytek svých kolegů. Dobře promyšlená odplata na sebe ale nenechá dlouho čekat.

Zlá chůva

Mladý pár, Fay a Tim, hledá chůvu na půl úvazku. Najmou mladou dámu Jen, která se zdála zpočátku perfektní. Později dojde k nepříjemnému incidentu a Fay se ji rozhodne vyhodit. Jen se promění v ďábelskou bestii a začne rodině všemožně škodit. Věci se vymykají kontrole...

Ghoul

Trojice filmařů se vydává na Ukrajinu s cílem natočit unikátní dokument o kanibalismu. Strašlivý hladomor v letech 1932-1933 tu dohnal spoustu lidí k děsivým činům. Nečekaně se jejich pátrání začíná propojovat s příběhem jednoho z nejzvrácenějších zločinců novodobé historie, kanibala Andreje Čikatila. Během 12 let spáchal přes padesát brutálních vražd, při nichž své oběti částečně snědl. Společně s místní tlumočnicí, průvodcem a senzibilkou se snaží odhalit tajemství domu, kde se vše odehrávalo. V opuštěném stavení uprostřed ukrajinských lesů se z filmařů i jejich doprovodu však brzy stávají nedobrovolní vězni. Stísněný pocit ve zdech domu se mění v děsivá setkání s jiným světem. Ze záměru natočit dokument se stává hrůzyplný boj o život. Nikdo netuší, kdo nebo co je TAM VENKU


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.