Jan Kraus v pokušení: Cukřík a sexuální provokace

Tito hosté se postarali o probuzení všech smyslů. Do červené pohovky usedl plodný klaun Boris Hybner, food blogerka Markéta Pavleje Šimrová naučí moderátora cukrovat, ke kroucení zadečkem byl nakonec vyzván lektorkou tance Anetou Antošovou.

Tohle vás v tanečních nejspíš neučili. Dříve narození mohou takové kmitání prdelkou označit za „necudné“, moderněji smýšlející jedinci pak za fascinující. Vyzkoušejte si doma před zrcadlem to, čím dobývají svět například Miley Cyrus, čokoládová Beyoncé či Justin Timberlake. „Jen“ zpěvem to v tomto případě není.

Břišní tance začínají být nuda, teď je „in“ vlnit hýžděmi!

Twerk je tanec, ve kterém tanečník, obvykle žena, pohybuje v podřepu boky nahoru a dolů, současně poskakuje, čímž dá do pohybu zdek. Podle slovníku Oxford Dictionary Online je twerk sexuálně provokativní tanec.

Twerking se objevil před více než 20 roky v New Orleans a postupně se rozšířil po celé Americe. „Spodní“ vlnění nejprve ovládlo noční bary a striptýzové kluby, pak bylo povýšeno na taneční kreaci a nyní dobývá i fitness kurzy zaměřené na posilování takzvaných problémových partií.

Na dívku, která má hodně společného třeba s Justinem Timberlakem, jsme byli zvlášť zvědaví. Podívejte se na profi lektorku tance Anetu Antošovou na videu.

V současnosti je Aneta choreografkou, tanečnicí, lektorkou tance a studentkou FTVS Univerzity Karlovy v Praze.

Rodačka z Liberce se ve 14 letech vypravila za Velkou louži a vrhla se na studium tance. Dnes je několikanásobnou mistyní ČR, vícemistryní Evropy a finalistkou MS v kategorii hip hop sólo. V roce 2008 se stala tváří světoznámé sportovní značky a pracovala v Londýně.

Už spolupracovala s umělci jako např: Kanye West, Celeste Buckingham, Jiří Korn, Ewa Farná, Monika Bagárová, Ben Cristovao, Helena Vondráčková, Václav "Noid" Bárta, Mista, 5angels, Tonya Graves, Yemi AD, Navigators, Cartonnage, Toxigue, Moja reč, Charlie Straight, Pusha-T.

Všechny hosty páteční Show Jana Krause si prohlédněte v galerii fotek z natáčení.

(schneidy, kamera jakunda)

Sdílejte článek
Štítky twerk

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.