Kája se ocitá na hraně, v práci i v soukromí

Třiatřicetiletý Kája Plíhal funguje během vyšetřování jako "zlý polda". Má nekonformní postoj k čemukoliv a logicky problém s autoritami. Jeho slabostí jsou ženy a jeho Achillovu patu najdete v rodinných vztazích.

Účel světí prostředky, takové přísloví dodržuje Kája ve své práci. Důležité je dopadnout viníka, je mu jedno jak. Se stejnou energií se pustí do drogového dealera i do dvoumetrového vyhazovače.

Kája má neurčitý počet známostí, u ženského pokolení slaví úspěchy svým gentlemanstvím a ostrovtipem. Ženy jsou velké téma i v jeho rodinném životě, který obsahuje polopravdy a dost možná i lži. Kája má ze svého dětství několik nezodpovězených otázek.

Káju ztvární Vojta Kotek

Mordpartu uvidíte již 28. srpna v neděli na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.