Seriály a filmy

25. října 2016 13:30

filip.budak

Měsíc zvířat v novém čísle časopisu Prima Vychytávky

Osmé číslo časopisu Prima Vychytávky, které přináší to nejlepší z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky a VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ, je právě nyní k dostání na pultech trafik.

V dalším čísle se dozvíte, jak si uchovat na zimu bylinky, představí neobvyklé domácí mazlíčky a přinese celou řadu Láďových vychytávek. Nově si čtenáři mohou časopis předplatit na celý příští rok a k předplatnému obdrží dárek.

Nové číslo plné vychytávek se nese v podzimním duchu. Přinese nápady na podzimní dekorace, poradí, jak připravit na zimu pelargonie. Láďa ukáže, jak si před zimou zakonzervovat bylinky, vysvětlí rozdíl mezi českým a čínským česnekem a poradí, jak česnek jednoduše zasadit. K dobru dá recepty na posezení s přáteli za sychravých večerů a s divačkou Alenou upeče pravý chodský koláč.

Věděli jste, že z jistého druhu ibišku se dá dělat čaj? Že existuje hned několik rostlin, které voní stejně jako citron, i když s ním nemají nic společného? A že krtků se dá zbavit snadno a rychle jednou pro vždy bez jakýchkoli chemikálií? I tohle všechno se dozvíte v novém čísle časopisu.

Tématem měsíce jsou domácí mazlíčci a nové číslo Prima Vychytávek představí i ty méně obvyklé, třeba mravence nebo africké šneky. Na podzim a v zimě jsou i naši čtyřnozí přátelé náchylní k různým nemocem. Poradíme, jak poznat, o kterou nemoc jde, čím mazlíčky rozhodně nekrmit a kdy už je vzít k veterináři.

Měsíčník Prima Vychytávky je k dostání za 29 korun a nově si ho čtenáři mohou předobjednat na celý příští rok. K předplatnému obdrží skvělý dárek – kalendář na rok 2017 Láďa Hruška vaří plný vynikajících receptů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.