Na Štěpána vás budou bavit Šmoulové 2, Panna a netvor a přijde i Kristián

Co vás čeká na Primě o druhém svátku vánočním? Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana, Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, Kristián, Šmoulové 2, Princezna se zlatou hvězdou, Panna a netvor.

V 7.05 startujeme na Primě Dobrodružstvím pana Peabodyho a Shermana. Pan Peabody. Vynálezce. vědec. Génius. Olympijský vítěz. Ale hlavně - Pes. Úžasný pan Peabody vychovává od plenek malého kluka Shermana a to nejlépe jak jen umí.

V 8.55 na Primě začne Sám doma 2: Ztracen v New Yorku. Film Sám doma 2: Ztracen v New Yorku není jen napodruhé přelitým lógrem, ale stále stejně silným šálkem kávy. Přesvědčte se o tom. Malého Kevina tentokrát nezapomenou doma, ale ztratí se na letišti. Zatímco jeho rodina letí na vysněnou dovolenou do Miami, malý chlapec omylem odlétá do New Yorku.

V 11.25 na Primě přichází Kristinán

Jeden z nejlepších filmů československé kinematografie, v němž se drobný úředník z cestovní kanceláře Alois Novák každý měsíc na jeden večer stane váženým hostem v nóbl podniku a neodolatelným svůdcem krásných žen.

Pak se vždy vrací k manželce a ke svému skromnému životu. Jednou však narazí na mondénní dívku Zuzanu, která se jeho svůdným hlasem oklamat nedá a začne po něm pátrat. Tím se rozběhne celá řada komických i tragikomických situací.

Ve 13.55 startují Šmoulové 2

V pokračování rodinné komedie Šmoulové vytvoří zlý čaroděj Gargamel pár nezbedných stvoření podobných Šmoulům tzv. Neplechy a doufá, že s jejich pomocí získá všemocnou kouzelnou šmoulí esenci. Jenže brzy zjistí, že jen skutečný Šmoula mu může dát, co potřebuje, a že jen Šmoulinka zná tajné kouzlo, kterým se Neplechové promění ve skutečné Šmouly.

Ve 15.20 rozstvítí svou hvězdu Princezna se zlatou hvězdou.

Princezna Lada se má vdávat. Ženich se nelíbí jí ani nikomu jinému, je jím totiž zlý král Kazisvět, jenomže co je to platné! Nápadník už splnil všechny zdánlivě nesplnitelné úkoly a nyní vyhrožuje válkou, pokud si ho Lada nevezme. Moudrá chůva nemůže snést pohled na to, jak se dívka trápí, a pomůže jí uprchnout. Zahalená do nevzhledného kožíšku z myších kůží putuje princezna po světě, až dorazí do prosluněného království prince Radovana. Tam se jí podaří získat práci v zámecké kuchyni...

V 16:50 začíná pohádka Panna a netvor

Zámožný kupec se vydává do města nakoupit svým dvěma starším dcerám výbavu. Cestou zpět je přepaden a přijde o všechno.

Holý život spasí jen díky tomu, že netvorovi, kterému utrhl růžové poupě z jeho keře, přislíbí poslat výměnou za růži svou milovanou nejmladší dceru Julii. Ta se dobrovolně vydá do zakletého lesního zámku. Svou krásou a něžností si podmaní kruté „zvíře“ a svou láskou zruší dávnou kletbu...

Sváteční večer začínáme s českou pohádkou S čerty nejsou žerty ve 20.15 na Primě

Na dobrou noc si pak pusťtě souboj Johnyho Deppa s Angelinou Jolie ve filmu Cizinec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.