Naďa odkrývá tajemství vražd, ale i svého manželství

Pětatřicetiletá Naďa vystudovala práva, ale vždy ji víc zajímalo trestní právo a kriminalistika než soudnictví, proto nastoupila do Mordparty, kde si jako jediná žena musela svou pozici vydobýt. Teď ji respektují všichni. Naďa se svým manželem vychovává tři děti.

Naďa má jako právnička ráda systém a dodržování zákonů, nerada vidí, pokud někdo z řad kolegů zákony porušuje. Naďa uvažuje analyticky a členové Mordparty se jí svěřují i se svými osobními problémy.

Jediným problém Nadi je krize jejího manželství, které hodlá zachránit. Její manžel má před ní velké tajemství a Naďa ho bude muset dřív nebo později rozkrýt.

Naďu hraje Markéta Plánková

Mordpartu uvidíte již 28. srpna v neděli na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.