Seriály a filmy

1. srpna 2023 00:00

Markéta Zídková

Naše webové stránky www.iprima.cz mají novou tvář!

Dnes spustila Prima On-line zbrusu novou podobu svých webových stránek www.iprima.cz. Její vzhled bude každý den originální díky specifickému členění stránky. Čtenáři se tak mohou těšit na jasnou a přehlednou grafiku.

Další výraznou změnou je promo jednotlivých materiálů pouze přes krátký výstižný titulek a skvělé fotografie, jejichž velikost je v podstatě neomezená.

Podívejte se na rozdíl mezi původní iprimou.cz a její novou podobou. Původní iprima.cz je vlevo:

Kromě změny designu bude nový web přinášet i daleko více exkluzivních materiálů než doposud. Na serveru iprima.cz tak čtenáři najdou každý den autorské články, videa z natáčení vlastních pořadů FTV Prima i unikátní fotografie. Návštěvníci se mohou těšit na rozhovory se známými osobnostmi, technickými profesemi, které se na vzniku televizních pořadů podílejí, i soutěže o hodnotné ceny.

Postupně se budou proměňovat mikrostránky všech hlavních programových pilířů televizí ze skupiny FTV Prima. Už teď mají novou podobu stránky pořadů Polívka na víně, Vylomeniny, Pekelná výzva. Následovat budou Cesty domů a Božské dorty od Markéty.

Zásadní je i větší propojení se sociálními médii, což Prima On-line předvedla již při spuštění webových stránek kanálu ZOOM a při startu novinky kanálu COOL Pekelná výzva.

„V roce 2012 se průměrná měsíční návštěvnost serveru iprima.cz zvýšila oproti roku 2011 z 628 000 reálných uživatelů na 811 000 reálných uživatelů a od spuštění nové podoby iprima.cz si slibujeme udržení rostoucího trendu návštěvnosti,“ uvedl Daniel Grunt, ředitel Prima On-line.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.