6 tipů, jak z televize vytřískat MAXimum!

Televize se za posledních pár let pěkně posunula. Už to není jenom hloupá bedna, co vysílá nudné pořady!

Díky kombinaci kabelového a internetového připojení se umí dívat dozadu, nahrávat dlouho dopředu, přehrávat v mobilech nebo tabletech, přenášet obraz z malých na velké obrazovky, nabízí aplikace nebo hry. Moderní televize umí doporučit pořady podle toho, co sledujete na YouTube, nebo nabídne neomezenou videotéku s tisícovkami filmů, seriálů, pohádek nebo dokumentů a spoustu dalších aplikací a vychytávek, které se mohou hodit. Porovnali jsme klasickou bednu s digitální kabelovou televizí Horizon od UPC.

Máme pro vás přehled nejčastějších „televizních“ mýtů, které už dávno neplatí.

1) Nic si tam nevyberu, dávají tam samé kraviny – Tak tenhle argument u kabelovky nebereme. Kdo by si nevybral ze 140 programů? Namítáte, že nejde jen o kvantitu, ale i o kvalitu? Tak co říkáte na předkrm s 3 kanály HBO, 5 Filmboxů, 2 Cinemaxy a nejnověji JOJ Cinema HD? K tomu přidáme porcičku Eurosportů, 2 Nova Sporty a Sport 1 a 2 a můžeme to ještě okořenit Eroxxxem, Leo TV nebo Hustlerem. To jen tak na chuť… No a víc než 50 je jich v HD. Když si nevyberete sami, pak vám pomůže HD DVR Mediabox od UPC, který se od vás učí. Když si přes něj jednou pustíte video na aplikaci YouTube (ano, to opravdu umí) nebo libovolný film, příště vám box doporučí pořad na základě vašich předchozích výběrů.

2) Vždycky to běží, když nejsem doma a nemám čas – TV program pro digitální televizi už není jako jízdní řád, ale spíše menu, ze kterého si sami vyberete, na co máte chuť a kdy to chcete „servírovat“. Horizon od UPC vám umožní zhlédnout jakýkoli program až 7 dní zpětně. A pokud si vybraný pořad chcete přehrávat do aleluja, vyzkoušejte funkci vzdálené nahrávání. Na svém mobilu jednoduše v programovém průvodci najdete a vyberete pořad, který chcete nahrát, a ten se trvale uloží na disk vašeho HD DVR Mediaboxu.

3) Dobré filmy musím nelegálně a komplikovaně stahovat z netu – Dobré filmy si legálně vyberete v online videotéce My Prime, která obsahuje více než 2000 filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. Kompletní obsah videotéky můžete sledovat neomezeně a kdykoli chcete na televizi, mobilu, tabletu nebo počítači. Seznam filmů najdete zde.

4) Často nejsem doma, tak se nemůžu dívat na TV – Paradox digitální televize: pro její sledování nepotřebujete televizi! Mobilní televize Horizon Go je aplikace, kterou stáhnete do mobilu nebo tabletu na Google Play nebo App Storu nebo se přihlásíte na počítači přes www.horizon.tv. Díky tomu, že Horizon Go funguje až na 3 zařízeních současně, můžete doma sledovat každý něco jiného. V nabídce je přes 120 programů, 7denní zpětné zhlédnutí i kompletní videotéka My Prime. Pro sledování vám stačí být na Wi-Fi, 3G nebo LTE síti.

5) Nemůžeme se shodnout, na co se budeme dívat – Jooo, to se stává. Ale přece se nechcete se členy rodiny hádat při každém fotbale, Ordinaci nebo nedělní pohádce. S HD DVR Mediaboxem můžete jeden pořad sledovat a další 3 pořady ve stejném čase nahrávat a pustit si je kdykoli později. Nebo si zalezte se svým tabletem, mobilem nebo noťasem někam do klidu a pusťte si, co je libo, na Horizon Go.

6) Na chalupě nemáme kabelovku a klasický program mě nezajímá – Vezměte si své předplacené programy a videotéku My Prime s sebou a pusťte si je díky aplikaci Horizon Go přes Chromecast nebo Airplay na velké obrazovce. Budete k tomu potřebovat jenom Wi-Fi, ale tu už má snad na chalupě nebo u babičky každý…

Interaktivní televizi Horizon s videotékou My Prime od UPC si můžete objednat na www.upc.cz nebo zákaznické lince 241 005 005.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.